ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Luboš Michalec okomentoval vystoupení Autocentra Jílové v Národním finále Českém poháru, které se hrálo v pražském Edenu

zobrazit foto

14.3.2013, 15:55 | vložil: Petr Koseček

Dne 9.3.2013 vyrazili hráči Autocentra Jílové (na snímku) do sportovní haly v pražském Edenu, kde se uskutečnilo národní finále Českého poháru. Kluci z Autocentra si možnost zahrát na této skvělé akci vybojovali v prosincovém krajském finále, které ovládli.

Jak bylo již na stránkách ústecké sálovky avizováno, měli Jílovští mimořádně těžký los. Nicméně se předem nevzdávali a do Prahy vyrazili své soupeře co nejvíce potrápit. Luboš Michalec nám přiblížil všechna tři utkání:

Autocentrum Jílové 1:3 Orth-Med České Budějovice:

Po vzájemném oťukávání našel v 10. minutě L. Kulhánek dloubákem za obránce P. Bártka, který přehodil vyběhnuvšího brankáře a otevřel gólový účet utkání -1:0. Asi tak 30 sekund před poločasem po naší hrubé chybě soupeř vyrovnal. Byla to škoda, neboť ve vyrovnané první půli jsme nastřelili třikrát tyč. Ve druhém dějství se Budějovičtí po naší další hrubé chybě ujali vedení 2:1 a od této chvíle jsme byli pod soupeřovým tlakem, který vyustil v další branku v naší síti a Orth-Med zaslouženě zvítězil 3:1.

Autocentrum Jílové - Gioia Brno 0:5

V druhém zápase s Brnem jsme opět nastřelili dvakrát tyčku, ale pak už hrál prakticky jen soupeř. Ke vší smůle se nám navíc zranili dva hráči. V průběhu utkání se projevily zkušenosti a kvalita soupeře z celostátní ligy, jež si v právě ukončeném ročníku zahrál "final four". Poločas 0:2, konečný stav 0:5.

Autocentrum Jílové - Chemcomex Praha 1:5

Ve třetím utkání nás čekal soupeř nejtěžší - mistr ČR 2012/2013 Chemcomex Praha, co dodat? Od začátku byl lepší, do poločasu jsme dostali tři branky. Ve druhé půli jsme za stavu 0:5 a neustálého tlaku soupeře dali po dlouhém nákopu M. Klimeše na A. Čermáka kuriózní gól na 1:5. Aleš šel do souboje s brankářem, ani jeden míč nezískal, ten se po odrazu od tyčky kutálel po brankové čáře a doklouzávající se brankář Pražanů s ním zajel do sítě. Tento stav jsme již zuby nechty ubránili a zařídili tak, že o vítězi skupiny mezi Brnem a Prahou, při stejném bodovém zisku i skóre, rozhodovaly pokutové kopy. Zřejmě poprvé v historii Poháru.

Co dodat závěrem? Všichni hráči ze sebe odevzdali maximum, ale s naším věkovým a hmotnostním průměrem (obojí jsme 100% vyhráli) a hlavně díky vysoké kvalitě soupeřů, jsme na lepší výsledek neměli.

Zdroj: Václav Valštýn, www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: