ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Poličce stále ještě hodnotí finálový turnaj v Otrokovicích

zobrazit foto

14.3.2013, 15:59 | vložil: Petr Koseček

Máme za sebou další ročník celostátní ligy v sálovém fotbale a s naším účinkováním v něm můžeme být nadmíru spokojeni. Musíme nejprve sportovně ocenit kvality letošního vítěze mužstva Chemcomexu Praha a pogratulovat mu k vítězství.

Naše druhé místo je ale vynikajícím úspěchem a v době, kdy se mužstvo mění za pochodu je pro mě velkým překvapením. V podmínkách, které jsou hodně amatérské, se nám podařilo udělat velký kus práce, která přinesla ovoce v podobě stříbrné medaile.Ta se nerodila lehce a už v semifinálovém duelu s týmem Gioia Brno jsme museli předvést výborný výkon, abychom hosty přehráli, i když v konečném účtování jen o jeden gól. Brněňští měli ve svém kádru výborné hráče a postupu přes takhle kvalitní mužstvo si hodně cením.

Samotné finále přineslo velmi dramatickou podívanou. Chemcomex byl jako tradičně silnější na balónu a brzy se dostal do jednobrankového vedení, nám pak nic jiného nezbývalo, než postupně více otevírat svoji hru. Dařilo se nám sice dobře bránit, ale brejkové situace, i vzhledem ke špatnému řešení, neskončili gólem. Pokud už šance přišly, tak je spolehlivě likvidoval výborný Vozár v brance. V hektickém závěru soupeř jednobrankové vedení udržel a výhra ho posunula na pomyslný ligový trůn. Těsná prohra nás pochopitelně mrzí, ale s odstupem času si myslím všichni uvědomují, jakého úspěchu jsme dosáhli a druhé místo náležitě oceňují. Musím všem klukům moc poděkovat za perfektní přístup k celému finálovému turnaji. Všichni, staří i mladí táhli za jeden provaz a vystupovali jako tým, což je vzhledem k příštímu ročníku jedině dobře.

Více zde: http://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/products/zhodnoceni-finaloveho-turnaje1/
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: