ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českobudějovické Demolice považují letošní organizaci Jihočeské futsal Agency ligy za nepovedenou a byla tím nejslabším článkem

zobrazit foto

20.3.2013, 12:33 | vložil: Petr Koseček

Na portálu jihočeského futsalu probíhá anketa s funkcionáři týmů v krajské futsal Agency lize a na otázky odpověděl Miroslav Havelec, činovník týmu DEMOLICE Č.Budějovice:

1. Jak jste spokojen s umístěním vašeho mužstva po tomto ročníku

S umístěním nejsme vůbec spokojeni. Měli jsme a určitě máme na to abychom pomýšleli na vyšší příčky než je to poslední. Problém však nastal ve zodpovědnosti jednotlivých hráčů a jejich přístupu. Soutěž se hodně vyrovnala a chodit na utkání, bez možnosti střídání či pouze s jedním náhradníkem zkrátka nejde.

2. Kteří hráči ve vašem týmu patřili k největším oporám?

Opory se pro letošní sezonu hledají snadno. Chodilo nás tak málo, že oporou byl každý, kdo přišel. Ale bylo by nefér nejmenovat. Mezi stálice patřil Zdenda Vařák jenž v brance dělal co mohl a dále je třeba poděkovat nejen za přístup ale celkovou hru Milanům Staňkovi a Horákovi.

3. Jak hodnotíte úroveň JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY?

Úroveň krajské ligy se zvyšuje. Týmy jsou více vyrovnané a každý může porazit každého. Což přispělo ke zkvalitnění soutěže a bylo k vidění mnoho atraktivních zápasů.

4. Jak jste spokojen s její organizací a co by jste případně změnil?

Organizace byla asi letos nejslabším článkem, co se sálovky pro rok 2012 -2013 nepovedlo. Začalo to už tím že je přihlášen tým, který zakládá teprve své družstvo. Všichni máme v dobré paměti jak tomu bylo když do této velice kvalitní soutěže naskočil stejným způsobem tým Drahotěšic. Byly rádi za každý výsledek, kdy nedostali 10 branek. Stejného osudu jsem se bál i v případě Grobáků, ale tam to bylo nakonec ještě úplně jinak. Jejich přihlášení a nakonec neúčast ani na 1 utkání budí dojem smyšleného týmu, protože když jdu už hrát nějakou soutěž jako začátečník mám v sobě jisté zapálení a chuť a proto nevidím důvod ani nepřijít. Následná reakce s přelosování a odečtem bodů byla určitě zprávná, ovšem styl jakým se to přelosovalo vznáší další otazník nad organizací a schopností našich zvolených zástupců. Nechci se nijak vymlouvat, že zrovna tato zkutečnost nějak ovlivnila naše výsledky, ale hrát z 8 turnajů celkem 6 dvojzápasů bez pauzi mezi zápasy je poněkud zarážející, ale i tak to nezmění nic na faktu, kdy jsme přijeli na turnaj bez možnosti střídání a navíc bez jednoho dresu čímž sme dozajisté soutěž znehodnotili. Proto se i touto cestou omlouvám za tento organizační problém ze strany našeho týmu a děkuji příslušným rozhodčím i soupeři, že nám umožnili zápas důstojně odehrát.

5. Zúčastní se vaše mužstvo příštího ročníku?

O tom zda se do dalšího ročníku přihlásíme se musíme společně pobavit nejen se členy našeho A-týmu ale i B-týmem a vyvodit nějaké rozumné řešení. Rádi bychom samozdřejmně pokračovali, ale bez doplnění kádru a nebo spíše větší chuti a hlavně zodpovědnosti stávajících hráčů v tom nevidím problém.

Zdroj : http://www.futsal-jc.cz/index.php?str_id=13
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: