ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Časový harmonogram Poháru UEFS na Korsice

zobrazit foto

21.3.2013, 14:41 | vložil: Petr Koseček

Máme pro Vás připraven časový harmonogram Poháru Evropské unie futsalu (UEFS), který se odehraje ve druhé polovině dubna ve městě Biguglia nedaleko Bastie na ostrově Korsika.Pořadatelem akce je Francouzská unie futsalu a domácí tým Bastia Futsal. Premiéru Poháru UEFS obstará 24. dubna 2013 duel našeho Zlína s Volgou Saratov.


PRESENTATION OF UEFS CUP 2013


23.03.2013

One month before the start of the competition, each delegation have to :
- Pay all expenses in terms of food and accommodation, and in terms of possible transfer
- Inform the organizer of the identity of individuals composing their delegations, indicating their function (player, staff,
referee accompanying ...). The city hotel remains private access, a pass will be provided to each individual person
- Submit an official photo of the team and the club logo for media use


23.04.2013
Arrival of all teams (have to come with national flag)


24.04.2013
09h00 : referee meeting
10h30 : meeting for all representatives of each delegation
14h30 : Game 1 : VOLGA Saratov (Russia) – SMR Zlin (Czech Rep.)
16h00 : Game 2 : ALTRANS Futsal (Euskadi) – FUTSAL CLUB Saint-Gilles (France)
17h30 : Game 3 : ADRIA Novy Bor (Czech Rep.) – SPARTAK Moscow (Russia)
19h00 : Opening Ceremony
20h00 : Game 4 : BASTIA Futsal (France) – TEIA Futsal 5 (Catalonia)


25.04.2013
10h30 : referee meeting
15h30 : Game 5 : BAR FLOR de Lara Futsal (Euskadi) – SPARTAK Moscow (Russia)
17h00 : Game 6 : TEIA Futsal 5 (Catalonia) – ALUSHTA (Ukraine)
18h30 : Game 7 : TYNSET Futsal (Norway) – FUTSAL CLUB Saint-Gilles (France)
20h00 : Game 8 : ACS Marcouville (France) – SMR Zlin (Czech Rep.)


26.04.2013
10h30 : referee meeting
15h30 : Game 9 : BAR FLOR de Lara Futsal (Euskadi) – ADRIA Novy Bor (Czech Rep.)
17h00 : Game 10 : TYNSET Futsal (Norway) – ALTRANS Futsal (Euskadi)
18h30 : Game 11 : ACS Marcouville (France) – VOLGA Saratov (Russia)
20h00 : Game 12 : BASTIA Futsal (France) – ALUSHTA (Ukraine)


27.04.2013
10h30 : referee meeting
14h00 : Game 13 : 11-12 place
15h30 : Game 14 : 9-10 place
17h00 : Game 15 : 7-8 place
18h30 : Game 16 : ½ final 1A-1D
20h00 : Game 17 : ½ final 1B-1C


28.04.2013
10h30 : referee meeting
12h00 : Game 18 : 5-6 place
13h30 : Game 19 : 3-4 place
15h00 : Game 20 : final
16:30 : Price Ceremony


29.04.2013
Departure of teams.


Kontakt :

Union Nationale des Clubs de Futsal - UNCFs
Correspondance : C/O Jérôme Brachet • 27, rue de Sèvres • 92100 Boulogne-Billancourt • France
Pour toute information, envoyez un courriel à webmaster@uncfs.org
Site Internet : http://www.futsal.asso.fr/ ou http://www.uncfs.org/




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: