ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky krajské ligy v Praze, tabulce vévodí rezerva Sparty .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Historické tabulky Poháru UEFS

zobrazit foto

22.3.2013, 14:28 | vložil: Petr Koseček

Podívejte se před nadcházejícím Pohárem Evropské unie futsalu (UEFS) v korsické Biguglii na historické tabulky této prestižní soutěže a na umístění českých týmů v tomto evropském klání. Zatím jediné vítězství si připsal z českých týmů v roce 2009 pražský Chemcomex a to se odehrálo ve Zruči nad Sázavou.


Zde jsou historické statistiky Poháru UEFS :


XVI - UEFS Cup - 2012 Primorsko, Bulgaria

1. DYNAMO Moscow (Russia)
2. ASM Cannet futsal (France)
3. VPS Novabrik Polička (Czech republic)
4. Sporting Burgas (Bulgaria)
5. Lazur Burgas (Bulgaria)


XV - UEFS Cup - 2011 Primorsko, Bulgaria

1. Taganskij Rjad Jekaterinburg (Russia)
2. Volchov Velikyj Novgorod (Russia)
3. VRZ Gomel (Belarus)
3. MJEP Champs Futsal (France)
5. EFS Ripoll (Catalonia)
6. FLASH UFB Rodilhan (France)
7. SICO Jilemnice (Czech Republic)
8. LIVERPOOL Burgas (Bulgaria)
9. Corona Futsal Cornate D'Adda (Italia)

XIV - UEFS Cup - 2010 Zruc nad Sazavou, Czech Republic

1. Chemcomex Praga (Czech Republic)
2. Niznaja Volga Saratov (Russia)
3. V. Velikij Novgorod (Russia)
4. Deddi Kaliningrad (Russia)
5. VRZ Gomel (Belarus)
6. Beaucaire Futsal (France)
7. Futsal LLivia (Catalonia)
8. MJEP Champs Futsal (France)
9. Benago Praga (Czech Republic)

XIII - UEFS Cup - 2009 Amposta, Catalonia

1. Niznaja Volga Saratov (Russia)
2. Okhrana Minsk (Belarus)
3. Podvodnik Jaroslavl (Russia)
4. MJC Champs Futsal (France)
5. La Sauce Carlesienne (France)
6. Comforsa Ripoll (Catalonia)
7. FS La Garriga (Catalonia
8. FK Frague Trencin (Slovakia)
9. Bombardaci Vetrni (Czech Republic)
10. AEFS Amposta (Catalonia)
11. SICO Jilemnice (Czech Republic)
12. CAS Mancuso Sarno (Italy)

XII - UEFS Cup - 2008 Nowa Ruda, Poland

1. Almaz Alrosa Mirnyj (Russia)
2. Chemcomex Praga (Czech Republic)
3. Niznja Volga (Russia)
4. JE Mora La Nova (Catalonia)
5. CFS La Garriga (Catalonia)
6. Piast (Poland)
7. Flash Express (France)
8. Fenix Neratovice (Czech Republic)

XI - UEFS cup - 2007 Lloret de Mar, Spain

1. Almaz Mirnyj (Russia)
2. Refordenia Alicante (Spain)
3. Kominte Jestřabí (Czech Republic)
3. Koncentrat Nerjungri (Russia)
5. Novabrick Policka (Czech Republic)
6. AT Badajoz (Spain)
7. COMFORSA Rippol (Catalonia)
8. TORRE Mont Roig (Catalonia)
9. BALTIC futsal (England)

X - UEFS Cup - 2006 Brest, Belarus

1. Merkury Brest (Belarus)
2. Dinamo Moscow (Russia)
3. Arsenal Bela Cerkvev (Ukraine)
3. T.R. Ekaterinburg (Russia)
5. GRANIT Mikascevici (Belarus)
6. FK Papandopulos (Grece)
7. San Feliu de Guixol (Catalonia)
8. SF BLACK KNIGHT(Australia)

IX - UEFS Cup - 2005 Minsk, Belarus

1. Koncentrat Nerjungri (Russia)
2. Akademia Minsk (Belarus)
3. Morales (Spain)

VIII - UEFS Cup - 2005 Badajoz, Spain

1. DINAMO Moscow (Russia)
2. SEF Minsk (Belarus)
3. ANTIMUF Pardubice (Czech Republic)
4. TOLLERES Siamo (Spain)

VII - UEFS Cup - 2004 Baranovichi, Belarus

1. IMPULS Yakutsk (Russia)
2. MIMA-MIZUNO Trnava (Slovakia)
3. POLIGRAN Moscow (Russia)
4. ATLANT Baranovichi (Belarus)
5. UNIVERSITET-SPARTAK Vitebsk (Belarus)

VI - UEFS Cup - 2003 Moscow, Russia

1. POLIGRAN-VNUKOVO Moscow (Russia)
2. AMSA FC (Spain)
3. UNIVERSITET Vitebsk (Belarus)
4. STRABAK LABRIKO (Czech Republic)
5. SHTORM Yalta (Ucraine)
6. EREBUNI (Armenia)

V - UEFS Cup - 2001 Alicante, Spain

1. UNIVERSITET Vitebsk (Belarus)
2. JUVE Bratislava (Slovakia)
3. GEST ALONSO EXPERT Corbeta (Spain)
4. FAN Noisiel (France)

IV - UEFS Cup - 2000 Moscow, Russia

1. POLIGRAN Moscow (Russia)
2. G.D.R. PALHAIS (Spain)
3. ENERGETIK Novolukoml (Belarus)

III - UEFS Cup - 1998 Nerjungri - Republic Sakha (Yakutia), Russia

1. KONCENTRAT Nerjungri (Russia)
2. PERPETUUM Bratislava (Slovakia)
3. AJAX Kenitra (Marocco)
4. FAN Noisiel (France)
5. EL PARQUE Arganda (Spain)

II - UEFS Cup - 1997 Alcudia-Mallorca, Spain

1. FIESTA-ATLANT Kingisepp (Russia)
2. PRETENSATS FERRIOL Mallorca (Spain)
3. VIX ZILINA (Slovakia)
4. GDC MOVELMODA (Portugal)

I - UEFS Cup - 1995 Sines, Portugal

1. POLIGRAN Moscow (Russia)
2. TENAGIL Badajoz (Spain)
3. G.D. OS ENCARNADOS (Portugal)
4. VARTA FSK (Slovakia)




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: