ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Známe již oficiální plakát Poháru UEFS na Korsice

zobrazit foto

27.3.2013, 15:08 | vložil: Petr Koseček

Francouzští pořadatelé jsou velmi pečlivý a již téměř měsíc před začátkem Poháru UEFS spatřil světlo světa oficiální plakát tohoto evropského klubového turnaje.


Groupe / Group A



Volga Saratov (Russia)



ACS Marcouville (France)



SMR Zlin (Czech Republic)







Groupe / Group B



Bastia Futsal (France)



TEIA Futsal 5 (Catalonia)



Alushta (Ukraine)







Groupe / Group C



Altrans Futsal (Euskadi)



Tynset Futsal (Norway)



FC Saint-gilles (France)







Groupe / Group D



Adria Novy Bor (Czech Rep.)



Bar Flor de Laura futsal (Euskadi)



Spartak Moscou (Russia)



Schedule of the games:



24.04.2013

14h30 : Game 1 : VOLGA Saratov (Russia) – SMR Zlin (Czech Rep.)

16h00 : Game 2 : ALTRANS Futsal (Euskadi) – FUTSAL CLUB Saint-Gilles (France)

17h30 : Game 3 : ADRIA Novy Bor (Czech Rep.) – SPARTAK Moscow (Russia)

19h00 : Opening Ceremony

20h00 : Game 4 : BASTIA Futsal (France) – TEIA Futsal 5 (Catalonia)

25.04.2013

15h30 : Game 5 : BAR FLOR de Lara Futsal (Euskadi) – SPARTAK Moscow (Russia)

17h00 : Game 6 : TEIA Futsal 5 (Catalonia) – ALUSHTA (Ukraine)

18h30 : Game 7 : TYNSET Futsal (Norway) – FUTSAL CLUB Saint-Gilles (France)

20h00 : Game 8 : ACS Marcouville (France) – SMR Zlin (Czech Rep.)

26.04.2013

15h30 : Game 9 : BAR FLOR de Lara Futsal (Euskadi) – ADRIA Novy Bor (Czech Rep.)

17h00 : Game 10 : TYNSET Futsal (Norway) – ALTRANS Futsal (Euskadi)

18h30 : Game 11 : ACS Marcouville (France) – VOLGA Saratov (Russia)

20h00 : Game 12 : BASTIA Futsal (France) – ALUSHTA (Ukraine)

27.04.2013

14h00 : Game 13 : 11-12 place

15h30 : Game 14 : 9-10 place

17h00 : Game 15 : 7-8 place

18h30 : Game 16 : ½ final 1A-1D

20h00 : Game 17 : ½ final 1B-1C

28.04.2013

12h00 : Game 18 : 5-6 place

13h30 : Game 19 : 3-4 place

15h00 : Game 20 : final

16:30 : Price Ceremony




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: