ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nejlepší střelec Celostátní ligy Tomáš Haloda zaznamenal ve Zlínském krajském přeboru hattrick .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Schůzka mezi představiteli UEFS a AMF

zobrazit foto

12.4.2013, 11:25 | vložil: Milan Semmler

V katalánské metropoli Barceloně proběhla ve středu pracovní schůzka mezi vedením evropské federace zastoupené jejím prezidentem panem Achumianem a výkonným ředitelem AMF panem Manuelem Sanchezem, který je současně prezidentem kolumbijského futsalového svazu. Předmětem setkání byla organizace světových soutěží ve futsale AMFv tomto roce.

Prvním bodem mítinku byla diskuse o účasti na Světových hrách v Cali, který se uskuteční od 25. do 30. července tohoto roku. Pan Manuel Sanchez potvrdil účast 12 mužských týmů, které budou hrát v rámci ukázkových sportů. Evropa má zajištěna 4 místa na základě výsledků posledního mistrovství Evropy, a protože belgický svaz svou účast nepotvrdil, bude evropská část zahrnovat naši reprezentaci, Rusko, Katalánsko a Bělorusko. Dalšími kvalifikujícími se družstvy jsou: Kolumbie, Paraguay, Uruguay, Brazílie a Venezuela z Jižní Ameriky, vítěz středoamerické kvalifikace, Kongo a vítěz asijsko - australské kvalifikace. Turnaj bude odehrán ve třech skupinách po čtyřech účastnících, vítězové a nejlepší z druhých týmů postoupí do semifinále.

Dalším bodem diskuse byla organizace 2. mistrovství světa žen, které proběhne od 6. do 17. listopadu také v Kolumbii. Mistrovství se zúčastní 16 týmů rozdělených do čtyř skupin. Nás může potěšit, že česká reprezentace bude nasazena v prvním losovacím koši společně s domácí Kolumbií, obhájkyněmi titulu z Katalánska a nejlepším jihoamerický týmem. Losování proběhne 23. července v Bogotě. Již z nasazení je zřejmé, jakou skupinu jsme na posledním MS museli absolvovat, protože všechna tři družstva z této skupiny jsou mezi nejvýše nasazenýmí týmy pro následující MS. Evropa bude zastoupena čtyřmi týmy – kromě nás ještě Rusko, Katalánsko a jeden ze dvojice Itálie/Francie.

Na závěr schůzky proběhlo losování Ligy mistrů v běloruském Gomelu. Náš tým byl společně s finalisty loňského ročníku evropských pohárů – Gomelem, Dinamem Moskva a Cannes nasazen do prvního losovacího koše a zbyla na něj skupina D společně s lotyšskou Rigou a katalánským Rippollem. Do čtvrfinále postoupí dva celky z každé skupiny. Turnaj se uskuteční od 14. do 18. května.

Chtěl bych pochválit a poděkovat vedení katalánské federace za perfektní organizaci společného pracovního setkání a věřím, že na sportovním poli naše týmy předvedou, že patří nejen mezi evropskou, ale i světovou špičku.
Liga Mistru 2018
1. Torpedo Mami   6
2. VPS Novabrik Polička   3
3. Association Futsal Puget   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Volga Saratov   6
2. Soiuz-Energo Bobrijsk   3
3. Association Dracénoise de Futsal - ADF   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Jezidy Rjazan   6
2. CHEMCOMEX Praha   3
3. Lund Futsal   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

Play Off:
Finale:
Volga-Torpedo 0:0 (0:0)
Semifinale:
Policka-Volga 2:4 (1:3)
Chemcomex-Torpedo 2:5 (2:0)
Ctvrtfinale:
Volga-Puget 7:1 (5:0)
Torpedo-Lund 10:0 (3:0)
Jezidy-Policka 2:2 (1:1) pen 3:4
CHEMCOMEX-Bobrijsk 6:4 (4:1)
Vysledky
Strelci

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: