ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Česká výprava bude v Kolumbi ubytována v hotelu Regidor

zobrazit foto

21.5.2013, 16:04 | vložil: Petr Koseček

Máme pro Vás další informace z dějiště konání Světových her, které v Kolumbii proběhnou již za dva měsíce. Futsalový turnaj se bude hrát na Coliseum Luis Ignacio Alvarez Ospina s kapacitou 1600 diváků a nachází se v jižní části města Buga.

Dané termíny jsou 26., 27. a 28. července 2013, kdy se konají kvalifikační zápasy ve skupinách, 29. července 2013 se koná semifinále a 30. července 2013 pak zápas o titul a o třetí místo.

Kromě toho organizátoři mají již zavedená tréninková místa pro 12 účastníků, kteří se budou pohybovat podle 3 alternativních scénářů na oficiálních stránkách soutěže, pro které je doprava pro převod jednotlivých delegací podle stanovených plánů:

Tréninkové haly :

Skupina: Sixth Street Coliseum, Armando Moncada Campuzano a akademické College vzdělávací instituce.

Skupina B: Zemědělsko vzdělávací instituce Buga.

Skupina C: Colegio Liceo de Los Andes.




Výpravy budou ve městě Buga ubytovány takto:


Hotel Guadalajara: Kolumbie, Ruska, Paraguay, Tchaj-wan, Argentina a Katalánsko.

Hotel Jerez: Brazílie a Austrálie.

Hotel Escobar: Venezuela a Kanada

Hotel El Regidor: Uruguay a Česká republika.




El calendario

La programación, en el orden cronológico de cada jornada, quedó de la siguiente manera:

Viernes 26 de julio

9:00 a.m., Paraguay Vs. Uruguay (Grupo B)

10:30 a.m., Venezuela Vs. Chinese Taipei (GB)

2:30 p.m., Rusia Vs. Canadá (Grupo C)

4:00 p.m., Argentina Vs. República Checa (GC)

6:30 p.m., Brasil Vs. Australia (Grupo A)

8:00 p.m., Colombia Vs. Cataluña (GA)

Sábado 27 de julio

9:00 a.m., Cataluña Vs. Australia (GA)

10:30 a.m., República Checa Vs. Canadá (GC)

2:30 p.m., Uruguay Vs. Chinese Taipei (GB)

4:00 p.m., Argentina Vs. Rusia (GC)

6:30 p.m., Paraguay Vs. Venezuela (GB)

8:00 p.m., Colombia Vs. Brasil (GA)

Domingo 28 de julio

9:00 a.m., Argentina Vs. Canadá (GC)

10:30 a.m., Rusia Vs. República Checa (GC)

2:30 p.m., Brasil Vs. Cataluña (GA)

4:00 p.m., Venezuela Vs. Uruguay (GB)

6:30 p.m., Paraguay Vs. Chinese Taipei (GB)

8:00 p.m., Colombia Vs. Australia (GA)

A la ronda de semifinales clasifican los ganadores de cada uno de los grupos y el mejor segundo, que jugarán el paso a la final el lunes 29 y el martes 30 se definirá el título así como el tercer puesto.




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: