ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Závěrečná nominace národního týmu pro World Games

zobrazit foto

28.6.2013, 20:16 | vložil: Petr Koseček

Zde je závěrečná nominace České reprezentace pro Světové hry (World Games) v Kolumbii, které se uskuteční ve dnech 26. - 30. července 2013 ve městě Buga.


Nominace ČR pro Světové hry :

Brankáři :

Aleš Hekera (Sico Jilemnice)
Martin Mareš (Chemcomex Praha)

Hráči do pole :

Petr Šnídl (Chemcomex Praha)
Josef Havel (Gioia Brno)
Ondřej Havrda (Chemcomex Praha)

Josef Cieslar (Premium Stonava)
Miroslav Rott (Chemcomex Praha)
Marek Srkal (Sico Jilemnice)

Michal Holeček (Chemcomex Praha)
Roman Netolický (VPS Novabrik Polička)
Tomáš Fichtner (Chemcomex Praha)
Tomáš Ulman (Futsal Zlín)


Vylosování a program Světových her v Kolumbii - Competition groups were integrated as follows:


Group “A”


Paraguay
Venezuela
Uruguay
Chinese Taipei



Group “B”


Colombia
Brazil
Catalonia
Australia



Group “C”


Argentina
Russia
Czech Republic
Canada






The schedule



Programming, in the chronological order of each day was as follows:



Friday July 26



9:00 am Paraguay vs. Uruguay (Group B)



10:30 am Chinese Taipei Vs Venezuela (GB)



2:30 pm, Russia Vs Canada (Group C)



4:00 pm, Argentina Vs Czech Republic (GC)



6:30 pm Brazil vs. Australia (Group A)



8:00 pm, Colombia Vs Catalonia (GA)



Saturday July 27



9:00 am Catalonia Vs Australia (GA)



10:30 am Czech Republic vs. Canada (GC)



2:30 pm, Uruguay Vs Chinese Taipei (GB)



4:00 pm Argentina vs. Russia (GC)



6:30 pm, Paraguay Vs Venezuela (GB)



8:00 pm, Colombia vs. Brazil (GA)



Sunday July 28



9:00 am Argentina vs. Canada (GC)



10:30 am Russia vs. Czech Republic (GC)



2:30 pm, Brazil Vs Catalonia (GA)



4:00 pm, Venezuela Vs Uruguay (GB)



6:30 pm, Paraguay Vs Chinese Taipei (GB)



8:00 pm, Colombia Vs Australia (GA)



In the semifinal round winners classify each of the groups and the best second, will play the final step on Monday 29 and Tuesday 30 will define the title and third place.




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: