ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Oficiální program futsalového turnaje World Games v Kolumbii

zobrazit foto

14.7.2013, 09:30 | vložil: Petr Koseček

Z webu AMF - http://www.amfutsal.com.py/v1/horarios-oficiales-del-futbol-de-salon-en-los-wordl-games-colombia-2013/

Oficiální program futsalového turnaje World Games v Kolumbii


Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Australia -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Uruguay -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Chinese Taipei -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – República Checa -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – Canadá -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Cataluña -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Cataluña – Australia -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Brasil -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Venezuela -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
República Checa – Canadá -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Rusia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Canadá -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Cataluña -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Australia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Uruguay -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – República Checa -:-




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: