ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rozhovor s reprezentačním trenérem Alešem Štorcem .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Oficiální program futsalového turnaje World Games v Kolumbii

zobrazit foto

14.7.2013, 09:30 | vložil: Petr Koseček

Z webu AMF - http://www.amfutsal.com.py/v1/horarios-oficiales-del-futbol-de-salon-en-los-wordl-games-colombia-2013/

Oficiální program futsalového turnaje World Games v Kolumbii


Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Australia -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Uruguay -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Chinese Taipei -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – República Checa -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – Canadá -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Cataluña -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Cataluña – Australia -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Brasil -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Venezuela -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
República Checa – Canadá -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Rusia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Canadá -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Cataluña -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Australia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Uruguay -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – República Checa -:-




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: