ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rozhovor s reprezentačním trenérem Alešem Štorcem .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Reprezentační tým se ještě v pondělí sejde v pražském Radotíně a potom už nabere směr World Games kolumbijské Cali

zobrazit foto

20.7.2013, 09:21 | vložil: Petr Koseček

Ještě v pondělí se Česká futsalová reprezentace setká v pražském Radotíně k závěrečnému mini soustředění, kde dopiluje poslední herní varianty a pak v odpoledních hodinách už nabere směr Berlín - Miami - Bogota - Cali odkud se přesune do nedalekého města Buga.

Po příletu do Kolumbie čeká mužstvo aklimatizace a také tréninkové jednotky a hráči se budou seznamovat s prostředím Světových her. Podle slov trenéra Aleše Štorce jsou všichni nominovaní futsalisté zdravotně v pořádku a do Latinské Ameriky se těší. Zde se budou chtít Češi poprat o co nejlepší výsledek a snem zůstává postup do semifinálových bojů.

Na úvod Světových her v kolumbijském městě Buga se český výběr již v pátek představí proti Argentině. Českou futsalovou reprezentaci dále čeká v Kolumbii v jeho základní C skupině sobotní souboj s nevyzpytatelnou Kanadou a také závěrečné nedělní utkání ve skupině s ruskou sbornou.

Na Světových hrách neolympijských sportů startuje dvanáct týmů z pěti kontinentů rozdělených do tří skupin, udkud vítězové postupují do semifinále, které tam doprovodí také nejlepší tým ze všech tří skupin, který skončí na druhé pozici.

Zde je závěrečná nominace České reprezentace pro Světové hry (World Games) v Kolumbii, které se uskuteční ve dnech 26. - 30. července 2013 ve městě Buga.



Brankáři :

Aleš Hekera (Sico Jilemnice)
Martin Mareš (Chemcomex Praha)

Hráči do pole :

Petr Šnídl (Chemcomex Praha)
Josef Havel (Gioia Brno)
Ondřej Havrda (Chemcomex Praha)

Josef Cieslar (Premium Stonava)
Miroslav Rott (Chemcomex Praha)
Marek Srkal (Sico Jilemnice)

Michal Holeček (Chemcomex Praha)
Roman Netolický (VPS Novabrik Polička)
Tomáš Fichtner (Chemcomex Praha)
Tomáš Ulman (Futsal Zlín)


Vylosování a program Světových her v Kolumbii - Competition groups were integrated as follows:


Group “A”


Paraguay
Venezuela
Uruguay
Chinese Taipei



Group “B”


Colombia
Brazil
Catalonia
Australia



Group “C”


Argentina
Russia
Czech Republic
Canada



Oficiální program futsalového turnaje World Games v Kolumbii :


Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Australia -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Uruguay -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Chinese Taipei -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – República Checa -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – Canadá -:-

Viernes 26 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Cataluña -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Cataluña – Australia -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Brasil -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Paraguay – Venezuela -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
República Checa – Canadá -:-

Sábado 27 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Rusia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Argentina – Canadá -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Brasil – Cataluña -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Colombia – Australia -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Venezuela – Uruguay -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Uruguay – Chinese Taipei -:-

Domingo 28 julio, 2013 Coliseo Luis Ignacio Álvarez Ospina
Rusia – República Checa -:-




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: