ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Světové hry: Den první - příjezd do Bugy

zobrazit foto

24.7.2013, 21:33 | vložil: Milan Semmler

Včera v pozdních večerních hodinách dorazila naše reprezentace do dějiště Světových her v kolumbijském městě Buga. Cesta byla poněkud více dramatická něž jsme si všichni představovali, protože jsme nikdo nečekal tak velké komplikace, které nás postihly na letišti v Maiami. Nejdříve jsme měli obrovský problém s velkým množstvím lidí na pasové kontrole, neboť náš let z Berlína měl asi hodinové zpoždění a na přestup jsme tak měli méně než jednu hodinu s nutností průchodu pasovou kontrolou, vyzvednutí věcí a novým celním odbavením na letišti Maiami. Navíc část výpravy v Berlíně nodostala tranzitní palubní lístky, takže jsme je ještě museli shánět na letiši. Kromě toho letecká společnost prodala více letenek než byla kapacita letadla a nešťasníky, kteří byli “nad stav”, byli Míra Rott a Tomáš Ulman. Po asi půlhodinové diskusi s personálem letiště i letadla se podařilo nalézt šalamounské řešení, kdy byli vyzváni všichni cestující, jestli se někdo nezřekne svého místa ve prospěch našich hráčů. Jelikož v letadle zůstalo jedno místo neobsazeno, hledal se další jeden dobrovolník, kterým se nakonec stal trenér anglických duatlonistů, jemuž tímto ještě jednou moc děkujeme a celému jeho týmu držíme palce v bojích o medaile.

Vlastní let proběhl bez problémů, pouze při přistání nám nedorazily tašky posledních dvou hráčů, nicméně máme přislíbeno, že budou odeslány dnešním letem z Maiami, takže snad všechno dobře dopadne. Na letišti jme byli přivítáni místními organizátory, množstvím čekajících diváků. V Latinské Americe již tradičně za pomoci policejního doprovodu a několika našich průvodců jsme byli odvezeni do hotelu v Buze, kde jsme se po večeři odebrali na tolik očekávaný odpočinek.

Dnes a zítra máme volné dny, které chceme strávit seznámením se s místní halou a dopilováním herních variant. Vzhledem k tomu, že většina výprav dorazí do Bugy až dnes, máme možnost dnes trénovat dokonce dvakrát, což věříme, že nám poskytne dostatečný prostor pro seznámení se s místní palubovkou. Před cestou jsme se bohužel dozvěděli, že z velmi vážných osobních a rodinných důvodů s námi nemůže odletět Aleš Štorc, takže roli hlavního kouče převzal Petr Šmeral a mně připadla role jeho asistenta. Věříme, že i v tomto poněkud omezenějším realizačním týmu dokážeme hráče připravit tak, aby dokázali důstojně reprezentovat náš futsal na vrcholné světové akci. Alešovi naopak všichni přejeme, aby se co nejdříve problémy vyřešily, protože jeho přínos pro kvalitu naší reprezentace je nezastupitelný.

Všichni hráči i realizační tým jsme zdraví a těšíme se na podporu, kterou nám můžete projevit na mailové adrese repre_wg@futsal-salovyfotbal.com . Je zde trošičku problém s internetem (a časovým posunemem -7 hodin), tak buďte prosím trochu trpěliví s případnými reakcemi od hráčů či nás samotných.
Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: