ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Z hattricku jsem měl nejmenší radost v životě, přiznal kanonýr Haloda .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Poděkování za výbornou reprezentaci na Světových hrách

zobrazit foto

4.8.2013, 12:01 | vložil: Milan Semmler

Dovolte mi, abych jménem naší federace poděkoval všem reprezentantům a členům realizačního týmu k velkému úspěchu, kterého jsme dosáhli na Světových hrách v kolumbijské Buze. Jak již jistě víte, skončili jsme na celkově šestém místě jako nejlepší evropský tým, což je historicky druhé nejlepší umístění české reprezentace na světovém fóru. Všichni členové týmu udělali maximum pro úspěch a příkladně reprezentovali naši zemi v Jižní Americe. Svými výkony a vystupováním si získali sympatie publika i vedení světového futsalu AMF. Výkonný ředitel AMF a prezident kolumbijské federace, pan Manuel Sanchez, vřele přijal naše pozvání k návštěvě České republiky a velice kvitoval přínos naší federace k rozvoji futsalu AMF ve světě.
Věřím, že naše postavení evropského lídra dokážeme potvrdit nejen po sportovní stránce, ale i jako spolehliví organizátoři příštího mistrovství Evropy, které se uskuteční v roce 2014 v naší republice, a kvalifikujeme se z něj na další mistrovství světa v roce 2015, které se poprvé v dějinách futsalu AMF bude konat v Evropě, konkrétně v Bělorusku.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří nám v Kolumbii drželi palce, a Petrovi Kosečkovi za perfektní informační servis, který po celou dobu trvání her poskytoval aktuální informace nejen na našem webu, ale i na webu sport.cz a teletextu České televize.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: