ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalisté Jerevanu se prosadili v dresu Ptáček teamu

zobrazit foto

10.8.2013, 11:26 | vložil: Petr Koseček

LIPINA: Turnaj v malé kopané vyhrál Ptáček team a putovní pohár se tak po roce vrací z Valašských Klobouk zpět do Slavičína, v dresu vítězů se prosadili i futsalisté slavičínského Jerevanu - Filip Macek, Aleš Ocelík, Tomáš Švach a Michal Ocelík.

První srpnová sobota patřila v Lipině opět ojedinělé kulturně-společenské sportovní akci, jakou se bezesporu stal Memoriál Františka Strnada v malé kopané. Tentokrát se hrál již šestý ročník a do místní části Valašských Klobouk přilákal patnáct týmů nejen z blízkého okolí, ale také ze Slovenské republiky.

Ve velmi kvalitním fotbalovém klání si výhru do Slavičína odváží Ptáček team. Tento v dramatickém finálovém souboji udolal slovenské Furmany z Lúk pod Makytou. Duel o bronz pro sebe urvala Poteč, která zdolala loňského finalistu - domácí Kapličkáře. Nejlepším střelcem se stal Tomáš Zoubek, nejlepším brankařem Ondřej Fojtík, cenu pro nejstaršího hráče si odnesl Josef Ďuriš a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jiří Raška.

Ceny nejlepším předávali 1. místopředsedkyně Senátu PČR PhDr. Alena Gajdůšková, radní Zlínského kraje PaedDr. Petr Navrátil a předseda Osadního výboru v Lipině PaedDr. Rudolf Zabil. Na turnaji nechyběl moderátor ČT Jakub Železný, který provedl výkop finálového duelu. Doprovodný program okořenil přelet letadla, které následně na hřišti přistálo, ukázky policistů, záchranářů a hasičů a diskotéka DJ regionálních rádií.

Chtěl bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat Petru Kosečkovi, který se ujal organizace turnaje, dále všem institucím, firmám a jednotlivcům, kteří se podílely na zdárném průběhu této kulturně-společenské a sportovní akce. Tato se právem řadí mezi prestižní akce Zlínského kraje. Sedmý ročník Memoriálu Františka Strnada se uskuteční 2. srpna 2014, na který si Vás dovoluji už nyní co nejsrdečněji pozvat!

Mgr. Aleš Ptáček

ředitel turnaje - hlavní pořadatel
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: