ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky krajské ligy v Praze, tabulce vévodí rezerva Sparty .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Jilemnici nejsou příliš spokojeni s losem nejvyšší soutěže

zobrazit foto

15.8.2013, 15:32 | vložil: Petr Koseček

Máme připravenou anketu pro všechny ligové týmy, které ve spolupráci s TK oslovila Ligová komise a hned na úvod zde máme odpovědi od vedení jilemnického Sica.

1. Jak se připravujete na novou sezonu 2013/2014 ?

1/ Ano, hráči SK SICO SC se začínají připravovat na novou sezonu tréninkem v hale od 15.08.13.


2. Kde budete hrát svá mistrovská utkání ?

2/ Svá mistrovská utkání budeme hrát opět ve své domovské sportovní hale v Jilemnici, která vyhovuje všem parametrům pro I.CL, od některých zcela nevyhovujících. Jistě si sami doplníte místa, o která se jedná???3. Jak bude vypadat Váš kádr před novou sezonou ?

3/ Kádr před sezonou dochází k výrazným změnám, ta nejpodstatnější, o které můžeme mluvit je ukončení hostování Aleše Hekery z Premia Stonava, který u nás zanechal širokou stopu, tak jak se má futsal-sálový fotbal dělat i hráči, kteří jsou výrazně dříve narozeni oproti jiným z daného kolektivu. Další změny jsou ve stádiu rozjednáni, tudíž nedokončené.


4. Připravujete v týmu nějaké posily ?

4/ Ano, snažíme se kolektiv hráčů výrazně doplnit, tak abycho byli schopni bojovat o přední umístění v tabulce I.CL, tak jak se nám to dařilo 3/4 loňské sezony.5. Co říkáte na los soutěže ?

5/ Los soutěže mě nijak nepřekvapil, když si uvědomuji, kdo jej tvořil a tvoří????Jinak spokojenost mizivá, zvláště z toho,že účastníků je o p ě t pouze 11 a že k budeme cestovat k jednomu utkání téměř 600 km.


6. Koho favorizujete na přední umístění v lize ?

6/ Jako každý rok na čele soutěže se bude pohybovat Chemcomex Praha, Premium Stonava, které doplní Gioia Brno, překvapit však mohou i ostatní.


7. Jak jste vnímali vystoupení reprezentace na Světových hrách ?

7/ Všichni jsme fandili a přáli si, aby repre ČR zanechalo dobrý dojem na Světových hrách a výsledkově potvrdilo vzestup futsalu-sálového fotbal v ČR , což si myslím, že se plně podařilo, zo což je nutno poděkovat mnoha lidem, kteří se kolem repre ČR pohybují, avšak ze všech jednomu nejvíce ing.M.Semmlerovi.S z a b o Milan, SK SICO SC Jilemnice
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: