ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky krajské ligy v Praze, tabulce vévodí rezerva Sparty .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Slavičín se bude muset obejít v sezóně bez Josefa Hnaníčka, který pravidelně nastupuje v Gambrinus lize za nováčka ze Znojma

zobrazit foto

23.8.2013, 16:02 | vložil: Petr Koseček

Jako další nám v předligové anketě odpovídali funkcionáři slavičínského Jerevanu, kteří už nemohou v sezoně počítat s Josefem Hnaníčkem (na snímku), který pravidelně nastupuje ve fotbalové Gambrinus lize za tým nováčka ze Znojma. Zde jsou postřehy ze zákulisí slavičínského klubu.

1. Jak se připravujete na Valašsku na novou sezonu 2013/2014 ?

Příprava na novou sezónu ve Slavičíně ještě nezačala, poněvadž většina hráčů má povinnosti ve velkém fotbalu a v současné chvíli je hned sedm (!) hráčů v kádru divizního FC TVD Slavičín, tím pádem bude pro nás úvod sezóny jako vždy velmi náročný. Podle představ nám nevyšel letní turnaj v Nové Dubnici na Slovensku a přípravu na ligový ročník 2013/2014 chceme zahájit začátkem října.


2. Kde budete hrát svá mistrovská utkání ?

Jako vždy ve sportovní hale ve Slavičíně, kde nám fanoušci vytvoří vždy báječné prostředí a hned na úvod nás čeká 26. října 2013 domácí turnaj ve kterém hostíme Brno a Stonavu. Další turnaje hrajeme doma 21. prosince a také 4. ledna.


3. Jak bude vypadat Váš kádr před novou sezonou ?

Příliš změn v kádru nebude, budeme se spíše poohlížet po mladých hráčích po okolí, počítat ale už nemůžeme s Josefem Hnaníčkem, který pravidelně nastupuje ve fotbalové Gambrinus lize za nováčka ze Znojma.


4. Připravujete v týmu nějaké posily?

Žádné výrazné posilování kádru neřešíme, proběhlo jen pár kontaktů s hráči ze Slovenska, kteří by v případě nouze Jerevanu pomohli, ale chceme tým stavět především na odchovancích a hráčích se vztahem k Valašsku.

5. Co říkáte na los nejvyšší soutěže?

Los je takový jaký je, těžko při jedenácti týmech lze vyhovět každému, čekají nás výlety do Českého Krumlova, Jilemnice a Prahy, ale stejně jsou na tom i ostatní.

6. Koho favorizujete na přední umístění v celostátní lize ?

Favorit je dán předem, futsalisté Chemcomexu jsou dál než ostatní, navíc teď budou ještě společně působit ve futsalové Spartě, což se projeví na jejich sehranosti. Velmi silné bude Brno, které se opírá o bratrskou dvojici Havlů a mladé pušky Ovčačíka a Doubravského, Stonava určitě poskládá velmi kvalitní tým, zapomennout nesmíme na Zlín a stálicí české sálovky je pořád Polička. Naše ambice jsou tentokrát skromnější, chceme se vyhnout bojům o záchranu a pokud vyjde play off, tak to bude něco navíc.


7. Jak jste vnímali vystoupení reprezentace na Světových hrách?

Tak určitě jsme vše bedlivě sledovali, reprezentanti připravili všem hráčům a funkcionářům ČFSF nevšední zážitky, získali jsme 6. místo na světě a cenný skalp ruské sborné na mezinárodní scéně. Ještě větší plus je ale fakt, že sálový fotbal - futsal byl zařazen do programu Světových her v roce 2017 v polské Wroclavi.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: