ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Gioia Brno chce letos prohánět Chemcomex v honbě za titulem

zobrazit foto

1.9.2013, 13:36 | vložil: Petr Koseček

V naší letní anketě nám odpovídal prezident ambiciózního brněnského klubu Gioia Brno Jakub Prokeš, který nám představil plány svého týmu před nadcházející sezónou v sálovém fotbalu - futsalu.

1. Jak se připravuje Gioia Brno na novou sezonu 2013/2014 ?

Abych řekl pravdu, tak příprava našeho týmu probíhá individuálně. Společné tréninky v hale začneme až po 3. turnaji. Do té doby skloubit velký fotbal, Futsal - FIFA a malou kopanou a sezónu sálovku je prakticky nereálné. Velkou výhodou ale je fakt, že 70 % mančaftu spolu hraje soutěž malé kopané, k tomu 6 hráčů z našeho kádru spolu trénuje v Helasu Brno (Havel Josef, Klimeš, Lerch, Ovčačík, Presl, Prokeš), další 4 polykají tréninkové dávky v Tangu Brno (Havel Jan, Kubica, Slavík, Homola) a 5 hráčů hraje společně krajský přebor v jednom týmu velkého fotbalu ( Prokeš, Pernica, Doubravský, Macko a Homola. Takže připraveni určitě budeme.


2. Kde budete hrát svá mistrovská utkání?

Domácí utkání jsme se rozhodli hrát mimo Brno a za domácí halu jsme zvolili Pohořelice, kde nám místní správce vyšel vstříc a v této hale budeme i trénovat, ne jako loni, kdy jsme trénovali a hráli v jiné hale. Navíc přesun mimo Brno je dobrý i z ekonomických důvodu, neboť ceny pronájmů v Brně jsou kolikrát až nelidské.


3. Jak bude vypadat Váš kádr před novou sezonou ?

Náš kádr bude zhruba stejný šířkou, i když s některými hráči už pokračovat nebudeme a místo nich přijdou noví borci.


4. Připravujete v týmu nějaké posily ?

Ano, jak sem napsal v odpovědi předtím, jmenovitě náš tým posílí Honza Homola, mládežnický reprezent ve Futsal- FIFA a mistr ČR s Tangem Brno v kategorii U18 v loňské sezóně, dále Jan Koudelka a také Jaroslav Slavík.


5. Co říkáte na los soutěže ?

Holt los je takový, jaký bohužel je, dvě tradiční bašty sálovky, kde chodilo hodně lidí skončily ( Vamberk, Klatovy), škoda je i Varnsdorfu myslím si, že měli pokracovat, letos by byli o rok zkušenější a tím by měli i více bodů, dva celky z Brněnska se na poslední chvíli rozhodli ještě rok pokračovat v soutěžích Futsal-FIFA a z jižních Čech jsme s mančaftem počítat nemohli i přes to, že TEX-Color České Budějovice společně s Pískem vstoupily do 2. ligy Západ ve Futsalu -FIFA, pokládám si otázku, proč radši nešly hrát ligu sálovky. Takže nás je bohužel opět jen jedenáct.


6. Koho favorizujete na přední umístění v lize ?

Samozřejmě Chemcomex Praha, dále nejsem alibista, takže musím zmínit nás, Polička - to je klasika - Franta Švec se pustil do obměny kádru a i přes to ukázali loni, že sílu mají, nesmím zapomenou na Stonavu, která se vrací a sever Moravy byl dlouhé roky baštou futsalu, takže určitě složí silný mančaft a budou se pohybovat nahoře a Pepa Soukeník se Zlínem i přes odchod dvou opor Cieslsra a Potůčka bude bojovat o přední příčky a černým koněm by letos mohla byt Adria Praha, mají mladý a kvalitni kádr a budou letos také o rok zkušenější.


7. Jak jste vnímali vystoupení reprezentace na Světových hrách v Kolumbii ?

Jako obrovský úspěch české sálovky, škoda ze jsme Argentinu neměli až na konci základní skupiny, kde si myslím, by ta šance postoupit byla daleko větší, ale i přes to je to velký úspěch a hlavně skalp ruských profesionálů je cenný.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: