ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsal AMF bude přítomen na Světových hrách v letech 2017 a 2021 a na Olympijských hrách v roce 2024?

zobrazit foto

18.9.2013, 16:47 | vložil: Petr Koseček

Ze světových futsalových stránek...

The Independent Futsal AMF, bude přítomen na Světových hrách v letech 2017 a 2021. Olimpico v roce 2024?


Po úspěchu futsalu AMF na Světových hrách v Kolumbii, bylo potvrzeno opakování jejich účasti jako sport demonstrace na Světových her 2017 ve Vratislavi, Polsko, který v roce 2021 a je uznáván jako oficiální sport. Projekt Olympic musí počkat, pokud vše půjde normálně do 2024.

Zde Vám přinášíme různé články o tom:

Článek se zajímavými prohlášení Azcarate Jose Echeverry, generální ředitel Světových hrách 2013: Tento týden jsem mluvil s José Echeverry Azcarate, generální ředitel Světových hrách 2013, které se bude konat v kolumbijském Cali. Akce je pod záštitou Mezinárodního olympijského výboru MOV (oficiálně, jeho prezident Jacques Rogge otevřel událost), ujistil mě ... nebo, že integrace Futsal (AMF pravidla) jako demonstrační sportu na Světových hrách se konala protože režim je k dispozici s velkou silou na světě.

Je organizována na všech kontinentech v rukách salonistas, zatímco FIFA futsal International je v rukou mužů ve fotbale trávě (Football Association). "Víme, že v Brazílii jsou konfederace de futebol Salao jinak spjata s firmou FIFA, ale zbytek fotbalového světa, který existuje v různých odděleních s dalšími fotbalovými jde často odkazoval se na jako "větve" fotbalu. už Ron Froehlich, předseda IWGA (International World Games ), řekl, stále více a více účast na Světových hrách je předpokladem než sport může být přítomen na olympijských hrách, kdy Mezinárodní olympijský výbor a změnil pravidla pro omezení počtu sportů na 28 a počet událostí 300 nic víc, FIFA Futsal nikdy stát olympijským sportem, protože to vypadá jako pobočky a fotbal událostí a ne jako sport. 's nedávno předložila Komise, vytvořená AMF (v roce 2007) k ochraně olympijské téma shromáždila více než 20 Dopisy na podporu od národního olympijského výboru (cons) pro změnu oficiální MOV na vědomí 2000, která uznává pouze FIFA futsal a ne FIFUSA (připomínajíce, že již není, a že AMF FIFUSA došlo v roce 2002.) v Mexiku v roce 2011, a to nejen arogance FIFA futsalu, ale také nezájem o FEMEXFUT (Mexická fotbalová federace Association) v šíření futsal v Pan American Games.

Zjistil však, že velikost soupeře s předsedou mexické federace Salao de Futebol, který se těšil velké renomé v rámci mexické olympijského výboru (COM) a Step (organizace Pan American Games). po 12 letech studium případu a dále, dnes jsem vám říci, že FIFA Futsal nikdy nevstoupí do olympijských her, zatímco Salao Fotbal potřebuje několik let na světových hrách nahradit jiný sport ztratí prestiž. Rugby se vyvinula téměř 100 let zpět, AMF politická aliance vedená prezidentem IRB s MOV, ale přesto překvapivě strukturován všude. je založen na stejné výši jako FIFA ... "No ona myslí jen na fotbal a cítí větší než IOC. " poznámky pana José Echeverry Azcarate, shromažďují Marcos Diniz. Mezinárodní Panorama Futsal (AMF) x futsal (FIFA) Publikováno 05.08.2013 ...

Při pohledu na fotbalové INFOGRAPHIC aktualizované čísla, zjistíme důležité informace upravující AMF (nástupce FIFUSA), je více pravděpodobné, že vyhraje "stav "a být účastníkem v olympijském programu módu. Football a FIFA Futsal vlastnit "status", že MOV uznává Mezinárodní federace fotbalových pro sportovní módu "obecně, a ne individuální. A za to, FIFA již toto uznání pro fotbal, muži a ženy nemohou vykonávat práva nebo péče o FIFA futsalu je Olympic. Podle nové normy a pokyny MOV, nikdy futsal fotbal patřící k účasti na Olympic programu od FIFA Futsal jen považována za odvětví fotbalu MOV a Paso.

Tato analýza otevírá velké možnosti pro futsalu AMF po velkém úspěchu na Světových hrách, které se konalo v Cali, Kolumbie, v července 2013. infographic ukazuje vývoj a opakování významného celosvětového futsal o organizaci Svazu MS ve futsalu jednotka vytvořená v roce 2002, nástupce FIFUSA, založena v roce 1991 po celém světě udržuje kontinentálních konfederací na celém světě. Na stejném grafu můžeme také najít organizaci FIFA futsal, což jasně ukazuje, že režim je zacházeno povrchně, protože fotbal jen pánské jsou vůdcové, vůdcové fotbalové výbory, často spojené s jiným modality, jako plážový fotbal. V některých případech bylo zřejmé, zanedbávání FIFA a jejích dceřiných společností v organizování fotbalového mistrovství je buď v místní struktury. More http://www.futsalolimpico.com.br/ JPG Spojená srovnávacích mezi AMF a FIFA mistrovství.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: