ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Ve 3. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje řádili mladíci z Bumika Děčín

zobrazit foto

5.12.2013, 12:35 | vložil: Petr Koseček

Polovinu základní části má za sebou DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje, když se třetí kolo odehrálo v sobotu 30.11.2013 v libouchecké sportovní hale.
Tento turnaj nejlépe sedl „mladým puškám“ z Bumika Děčín, které své tři soupeře doslova zválcovaly a se skóre 23:3 ze svých utkání zaslouženě vybojovaly devět bodů. Tento příděl pomohl Bumiku k posunu ze šesté příčky na bronzovou pozici.

I FC Veteráns Želenice se konečně probudili a předvedli hru hodnou úřadujících krajských šampiónů. Za dvě vítězství a jednu remízu získali sedm bodů a začali se přibližovat vedoucí pětici. Umístěni do páté příčky totiž mužstvům zajišťuje účast ve finálovém turnaji, kde si to rozdá každý s každým o titul přeborníka kraje. Veteráni jsou zatím šestí s tříbodovou ztrátou na páté Jílové.

Právě Autocentrum Jílové „A“ nedává svou kůži lacino, stejně jako Želenice dvakrát vyhrálo, ale před řádícím Bumikem se muselo sklonit. Extraligová tabulka se na čele pěkně vyrovnává, právě pátí Jílováci ztrácí na vedoucí Varnsdorf jen pět bodů, což do dalších kol značí mnoho dramatických duelů a zápletku až do finálového kola.

Jediným týmem, který ještě v této sezóně neprohrál, je SC Stap Vilémov. Kromě primátu neporaženého týmu má ještě jeden a to mužstva s nejvíce remízami. I v tomto kole Stap přidal jednu, k tomu jednou zvítězil a čtyři body ze dvou utkání stačily k posunu na stříbrnou příčku.

SKP Cizina Děčín měla ve dvou zápasech padesáti procentní úspěšnost. Tři body sice neznamenaly posun v tabulce, ale přiblížení se na jediný bod k sedmému DeCe Computers.
Vedoucí JK Trans Varnsdorf „A“ také získal tři body za jedno vítězství, ale poprvé v této sezóně kapituloval a to hned ve dvou utkáních. Nicméně i jeho tabulkoví sousedi rovněž ztráceli, proto si Varnsdorf vedoucí pozici udržel.
První výhry v ročníku se dočkala i FC Nica Rumburk. Z Libouchce odjížděla se stejnou bilancí jako „Jékáčka“, což jim však k posunu ze dna tabulky nestačilo.
Hrubě se turnaj nevydařil hráčům Turba Děčín „A“, kteří po dvou odehraných utkáních odjeli domů s prázdnou a klesli ze stříbrné příčky na tu bramborovou. Ještě hůře se vedlo borcům z DeCe Computers Děčín, ti prohráli hned třikrát a také si v tabulce pohoršili. Z pátého místa klesli na sedmé.

Mužem kola byl zvolen Martin Lohnický z Bumika Děčín a střelcem kola se stal Radek Šott z FC Nica Rumburk za šest přesných tref.
Všechna utkání řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz a J. Mareš. Následující kolo se odehraje v předvánočním čase a to v sobotu 21.12.2013 opět v Libouchci se startem v 8.00 hodin.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: