Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality

Česká reprezentace do 21 let dnes na ME ve Španělsku deklasovala Rusko v poměru 13:1, po půli 8:0, zítra ji čekají Katalánci

5.12.2013, 12:43 | vložil: Petr Koseček

V přímém přenosu na http://uefs.eu/directo.htm jste mohli sledovat skvělý výkon české reprezentace do 21 let, která válcovala svého ruského soupeře neskutečným způsobem a po půli vedla již hrozivým skóre 8:0.

Kdo přišel o něco později k PC, tak neviděl úvodní dvě branky českého týmu, které padly v prvním minutách, kdy se postupně trefila dvojice brněnských hráčů Doubravský a Cenek, která je dnes při střelecké chuti. První branku na ME vstřelil i jilemnický Brádle a další hráč Chemcomexu Bialek, do listiny střelců se zapsal i brankář Kubica a tradičním kanonýrem je již stonavský Opluštil. Uvidíme, jakým způsobem bude pokračovat náš gólostroj ve druhém poločase, nejspíše včerejší návštěva českého týmu na Nou Campu v Barceloně je k dnešnímu zápasu patřičně motivovala.

I druhý poločas přinesl stejný obraz hry, český tým na palubovce jasně dominoval a soupeři sázel jednu branku za druhou a to ještě nepřeberné množství gólových příležitostí zůstalo nevyužito. Skore se zastavilo na třinácti brankách, když ruské sborné se podařilo vstřelit za stavu 0:12 alespoň jeden čestný úspěch.

Dnes se ještě hraje utkání Katalánsko vs Baskicko, v případě výhry domácích Katalánců je matematika jasná. Pokud chtějí čeští mladíci pomýšlet na evropské zlato, musí Katalánce přehrát ještě v základní hrací době. Utkání se hraje v pátek od 18,30 znovu v Platja de Aro a vy prostřednictvím přímého přenosu můžete být znovu u toho.

Česká republika - Rusko 13:1 (8:0) ! po poločase

Branky ČR: Cenek 4, Doubravský 2, Opluštil 2, Brádle, Bialek, Sop, Slobodian a Kubica

Zde je hodnocení přímo ze Španělska:

Dnešní program na ME ve Španělsku byl zahájen utkáním našeho družstva U 21 s kolektivem mladíků z Ruska, náš tým zvítězil 13:1,

když již v 1. minutě jsme vedli 2:0 a v dalším vývoji bylo jenom otázkou na jaké číslovce se zastaví konečné skóre, neboť naši mladíci přehrávali soupeře ve všech směrech a činnostech , naši trenéři P. Šilhán a J. Goj dali příležitost všem hráčů se aktivně zapojit do výsledku utkání.

O branky v síti soupeře se postarali : Cenek 4, Doubravský 2, Opluštil 2, a po jedné Brádle, Sop,Kubica, Bialek a Slobodian.

Tímto utkáním a výsledkem si naši hráči vytvořili velice zajímavou situaci před zítřejším utkáním s Katalánskem, ve kterém pokud zvítězí v základní hrací době, odvezou si domů zlaté medaile a to je velká výzva pro všechny zúčastněné, a proto věříme že všichni naši hráči udělají maximum pro zisk tak významného umístění a ocenění.