ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Česká reprezentace do 21 let dnes na ME ve Španělsku deklasovala Rusko v poměru 13:1, po půli 8:0, zítra ji čekají Katalánci

zobrazit foto

5.12.2013, 12:43 | vložil: Petr Koseček

V přímém přenosu na http://uefs.eu/directo.htm jste mohli sledovat skvělý výkon české reprezentace do 21 let, která válcovala svého ruského soupeře neskutečným způsobem a po půli vedla již hrozivým skóre 8:0.

Kdo přišel o něco později k PC, tak neviděl úvodní dvě branky českého týmu, které padly v prvním minutách, kdy se postupně trefila dvojice brněnských hráčů Doubravský a Cenek, která je dnes při střelecké chuti. První branku na ME vstřelil i jilemnický Brádle a další hráč Chemcomexu Bialek, do listiny střelců se zapsal i brankář Kubica a tradičním kanonýrem je již stonavský Opluštil. Uvidíme, jakým způsobem bude pokračovat náš gólostroj ve druhém poločase, nejspíše včerejší návštěva českého týmu na Nou Campu v Barceloně je k dnešnímu zápasu patřičně motivovala.

I druhý poločas přinesl stejný obraz hry, český tým na palubovce jasně dominoval a soupeři sázel jednu branku za druhou a to ještě nepřeberné množství gólových příležitostí zůstalo nevyužito. Skore se zastavilo na třinácti brankách, když ruské sborné se podařilo vstřelit za stavu 0:12 alespoň jeden čestný úspěch.

Dnes se ještě hraje utkání Katalánsko vs Baskicko, v případě výhry domácích Katalánců je matematika jasná. Pokud chtějí čeští mladíci pomýšlet na evropské zlato, musí Katalánce přehrát ještě v základní hrací době. Utkání se hraje v pátek od 18,30 znovu v Platja de Aro a vy prostřednictvím přímého přenosu můžete být znovu u toho.


Česká republika - Rusko 13:1 (8:0) ! po poločase

Branky ČR: Cenek 4, Doubravský 2, Opluštil 2, Brádle, Bialek, Sop, Slobodian a Kubica

Zde je hodnocení přímo ze Španělska:

Dnešní program na ME ve Španělsku byl zahájen utkáním našeho družstva U 21 s kolektivem mladíků z Ruska, náš tým zvítězil 13:1,

když již v 1. minutě jsme vedli 2:0 a v dalším vývoji bylo jenom otázkou na jaké číslovce se zastaví konečné skóre, neboť naši mladíci přehrávali soupeře ve všech směrech a činnostech , naši trenéři P. Šilhán a J. Goj dali příležitost všem hráčů se aktivně zapojit do výsledku utkání.

O branky v síti soupeře se postarali : Cenek 4, Doubravský 2, Opluštil 2, a po jedné Brádle, Sop,Kubica, Bialek a Slobodian.

Tímto utkáním a výsledkem si naši hráči vytvořili velice zajímavou situaci před zítřejším utkáním s Katalánskem, ve kterém pokud zvítězí v základní hrací době, odvezou si domů zlaté medaile a to je velká výzva pro všechny zúčastněné, a proto věříme že všichni naši hráči udělají maximum pro zisk tak významného umístění a ocenění.


S z a b o Milan - vedoucí reprezentace
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: