ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Bumiko Děčín po 15 letech vyhrálo v krajském poháru

zobrazit foto

10.12.2013, 14:37 | vložil: Petr Koseček

Druhá adventní neděle 8.12.2013 byla ve znamení krajského finále poháru České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje, který se odehrál ve sportovní hale v Libouchci pod názvem „O pohár primátora města Děčína“.

Jak již bylo dříve avizováno, finále se zúčastnilo pět aktuálně nejlepších týmů Ústeckého kraje – JK Trans Varnsdorf, SC Stap Vilémov, Bumiko Děčín, Turbo Děčín a Autocentrum Jílové, jež si to rozdaly o vítěze poháru systémem každý s každým.

Hned v úvodu turnaje se rozhodovalo o celkovém vítězi, když mladíci z Bumika Děčín si poradili s Turbem Děčín. Bumiko vycházelo z dobré obrany, vyráželo ke smrtícím brejkům a jeden se mu podařilo využít. Výhru nad Turbem korunovalo Bumiko nádhernou střelou do horního rohu turbácké branky a zvítězilo tak 2:0. Vzhledem k tomu, že obě mužstva v žádném dalším zápase neprohrála, Bumiko Děčín pouze jednou remizovalo s Jílovým, stalo se zaslouženě vítězem krajského finále poháru a po dlouhých patnácti letech zopakovalo pohárový úspěch.

Na druhém místě se tedy umístilo Turbo Děčín, které po prohře s Bumikem další soupeře porazilo a po zisku devíti bodů zvedlo nad hlavu stříbrný pohár.
Aktuálně vedoucí tým krajské tabulky JK Trans Varnsdorf po jednom vítězství, jedné remíze a dvou porážkách vystoupilo na bronzový stupínek, jelikož při stejném bodovém zisku jako mělo Autocentrum Jílové, hovořil ve prospěch Varnsdorfských lepší vzájemný zápas právě s Jílovým.

Krajské finále poháru se jistě nevydařilo podle jejich představ hráčům SC Stap Vilémov, kteří po zisku jediného bodu ze čtyř utkání uzavírali tabulku pohárového finále.

Po závěrečném hvizdu předal ceny jednotlivcům i všem týmům primátor města Děčína pan František Pelant. Cenu pro nejlepšího brankáře si od něj převzal Jiří Vesecký z Bumika Děčín a střelcem krajského finále poháru stal Aleš Dědič z Turba Děčín s pěti přesnými zásahy.

Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, J. Prinz a Z. Mráz. Závěrem nutno dodat, že Bumiko Děčín jako vítěz krajského finále poháru České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje si vybojovalo právo účasti v národním finále poháru České federace sálového fotbalu, kde budou reprezentovat Ústecký kraj.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: