ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Družba Vysoké Mýto zajíždí v sobotu do Jilemnice

zobrazit foto

13.12.2013, 14:51 | vložil: Petr Koseček

Po 3 týdenní pauze, vyplněné vítězstvím reprezentace do 21 let na ME a vítězstvím seniorské repre na turnaji ve Švýcarsku, pokračuje liga svým 6. turnajem.

Družbu čeká výjezd do Jilemnice, kde nejdříve utkáním s Hradcem ukončíme 1. polovinu sezony a druhým utkáním s JIlemnicí zahájíme odvetnou část ligy.

V prvním zápase od 15 h nás čeká bitva o 6 bodů s týmem z Hradce Králové. Hradecký Vegas je v letošním ročníku, stejně jako Družba, nováčkem a jelikož společně okupujeme poslední 2 příčky tabulky, tak je jasné, že pro oba týmy je to velice důležitý zápas. Výsledky hradeckého Vegasu v 1. polovině soutěže budí zatím spíše rozpaky, a tak zůstává otázkou, co s rozpoložením obou týmů provedla reprezentační přestávka a zda můžeme očekávat nějaké změny na soupisce Hradce.

Odvetnou část ligy zahájíme v 18 h proti domácímu Sicu Jilemnice. V živé paměti stále ještě máme představení dvou klíčových hráčů domácích, reprezentanta Krause a brankáře reprezentace do 21 let Tomáše Moronga, v prvním vzájemném zápase. Jilemnice se v posledních kolech spíše trápila a nedařilo se jí navázat na slibný vstup do sezóny. I tak ale zůstává v zápase s námi jasným favoritem a bude se chtít určitě nastartovat pro druhou polovinu soutěže.

Do Jilemnice musíme odjíždět pouze s jediným cílem, a to získat body. Nečeká nás určitě nic jendnoduchého ani v jednom zápase. Proti Hradci bude záležet hlavně na tom, jak zápas zvládneme v hlavě. V utkání proti Jilemnici se pokusíme minimálně zopakovat dobrý výkon z prvního měření sil a zároveň se lépe připravit na hru Pavla Krause.Předpokládaná sestava: Hanus - Faltys, Lebeda, Hermann, Tesař - Valla, Novák, Šavelka, KomárekVíce zde: http://fcdruzba.webnode.cz/
Turnaj v Jilemnici zakončí souboj domácích proti Družbě Vysoké Mýto. Hosté i přes to , že jsou taktéž nováčkem tak se prezentují sympatickými výkony , ale trápí se v zakončení . Toto utkání může být důležitým i vzhledem k playoff, ale domácí bouřlivé publikum bude chtít dotlačit Jilemnici k výhře.“ Do Jilemnice odjíždíme pouze s jediným cílem, a to získat body. Nečeká nás určitě nic jednoduchého ani v jednom zápase. Proti Hradci bude záležet hlavně na tom, jak zápas zvládneme v hlavě. V utkání proti Jilemnici se pokusíme minimálně zopakovat dobrý výkon z prvního měření sil a zároveň se lépe připravit na hru Pavla Krause.“ řekl prezident klubu FC Družba Vysoké Mýto.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: