ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Z hattricku jsem měl nejmenší radost v životě, přiznal kanonýr Haloda .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Reprezentační trenér Aleš Štorc se vrací k úspěšné švýcarské misi

zobrazit foto

15.12.2013, 13:31 | vložil: Petr Koseček

O víkendu 8.- 9.12. 2013 jsme se s Českou reprezentací v sálovém fotbalu - futsalu zúčastnili mezinárodního turnaje tří zemí ve švýcarskem Luganu. Po náročné cestě a hodně nestardandní koordinaci švýcarského pořadatele jsme nastoupili druhý den k zápasu se Švýcarskem. Futsalisté ze země helvetského kříže měli k našemu týmu v úvodu určitý respekt, ale zároveň se chtěli ukázat v co nejlepším světle a samozřejmě uhrát dobrý vysledek. Měli i několik dobrých individualit, ale v oranizaci hry za našim týmem naopak zaostávali.

I když se hned v úvodu dostali do vedeni, náš tým po většinu času kontroloval hru a vytvářel si i brankové šance. A také náš národní tým zaslouženě vyhrál 6:3. V bráně nastoupil Ondra Soukeník a podal dobrý výkon s několika těžkými zákroky. Základní sestava nastoupila ve složení: Havrda, debutující kapitán Rott, Abrahám a Netolický, druhá čtyřka hrála ve složení - Havel, Haloda, Cieslar a Prokeš. I přes to, ze nastoupili všichni nováčci v základu, rychle se osmělili a potvrzovali oprávněnost nominace. Tomáš Abrhám dobrou individuální technikou navazoval na sebe bránící hráče a vytvářel prostor pro spoluhráče, Tomáš Prokeš ukázal v obou zápasech proč je momentálně nejlepšim střelcem v dosavadním průběhu ligy a Tomáš Haloda rychlostí a dynamikou byl velice platným hráčem a proti Itálii dal důležitý čtvrtý gól našeho týmu.

Proti Itálii nastoupil v základu ne úplně zdravý Petr Šnídl a na pivotu dostal prostor důrazný Pavel Kraus, který skóroval i v zápase se Švýcarskem. Začali jsme velmi dobře, na palubovce jsme jasně dominovali a brzy také vedli 3:0. V bráně dobře rozehrával a zachytával nebezpečné brejky soupeře Martin Mareš. Poté na nás trošku dolehla únava z náročného cestování a programu celého turnaje, ale stále jsme měli zápas pod kontrolou a vyhráli jej naprosto zaslouženě výsledkem 4:1.

Závěrem chci poděkovat celému týmu za soudržnost, kdy hráči i přes únavu a celkovou náročnost potvrdili na mezinárodní scéně evropské kvality českého týmu. Staří mazáci drželi tým pohromadě a nováčci v mužstvu se rychle začlenili do této skvělé futsalové party.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: