Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje do čela SF Bělá Děčín .....více v sekci Aktuality

Ve Slavičíně si Gioia Brno a domácí Jerevan připsaly šest bodů

21.12.2013, 16:01 | vložil: Petr Koseček

Napínavé souboje bylo moci vidět ve slavičínské sportovní hale, nejdříve se Gioia Brno natrápila na výhru nad Vysokým Mýtem v poměru 3:2, kdy východočeši vedli po půli 2:1 a za tohoto stavu ještě nastřelili tyčku, brněnský tým se trápil především v koncovce. Poté si domací Jerevan poprvé letos s Filipem Mackem a Petrem Švachem v sestavě poradil s Vysokým Mýtem 3:0, když hosty dlouho držel nad vodou brankář Chalupník a Valaši o své výhře rozhodli až v samotném závěru utkání.

V magnetu kola byla brněnská Gioia efektivnější a porazila Poličku vysoko 4:0, i když poměr sil na hřišti tomu nenapovídal, hattrickem se blýskl brněnský Cenek. V posledním utkání se slušně zaplněná slavičínská hala určitě nenudila a k vidění v duelu Jerevanu s Poličkou bylo množství skvělých akcí, domácí vedli po půli po brankách Petra Švacha 2:1, ve druhím poločasu odskočili na 4:1, drama přišlo v závěru, kdy Polička 3 minuty před koncem snížila na 3:4, pak ještě Filip Macek nedal devítku. Utkání bylo skvělou tečkou za vydařeným turnajem celostátní ligy.

A/ datum: 21.12.2013
hala: SH Praha 5 - Radotín
pořadatel: CHEMCOMEX Praha
čas 1.utkání: 15.30 hod.
rozhodčí: HRADIL Jakub, PŮČEK Vlastimil, TOMÁNEK Rudolf
delegát: Suchánková Miloslava

61 15:30 FK ADRIA Nový Bor – SC PREMIUM Stonava
62 16:35 CHEMCOMEX Praha - SC PREMIUM Stonava