ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nejlepší hráči a brankáři .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Tradiční futsalový memoriál M.Kotraby a H.Bálka dne 26.12.2013 ve Vilémově byl již rozlosován

zobrazit foto

25.12.2013, 10:10 | vložil: Petr Koseček

Za opět velkého zájmu mužstev nejen ze Šluknovského výběžku byl sloučený tradiční Open memoriál 26.Míly Kotraby a 16.Honzy Bálka v sálové kopané ve Vilémově rozlosován. Letos se pořadatelům nepodařilo zkompletovat plnou dvacítku týmů, ale je jich jen sedmnáct.

Bude zde poprvé v historii chybět mužstvo Pekelníků z Dobrušky, dále Nica Rumburk či JK Trans Varnsdorf. Z loňských semifinalistů chybí pouze již zmiňovaný celek Pekelníků z Dobrušky. Kvalita turnaje tím však určitě neutrpí, neboť jsou zde čtyři zcela nová mužstva a již dnes víme, že se pod různorodými názvy mnoha týmů skrývá řada vynikajících současných a dokonce i ligových fotbalistů, takže se máme všichni určitě nač těšit.

Sedmnáct týmů bylo tedy rozděleno do 4 skupin, z nichž tři jsou po čtyřech týmech a jedna má pět celků, s tím, že do čela skupin byly nasazeny čtyři nejlépe se umístivší týmy z loňského ročníku a další mužstva byla přilosována trochu s ohledem na územní příslušnost a rovněž bylo přihlédnuto k žádostem vzdálenějších mužstev, aby začala hrát své zápasy až v předpoledních skupinách. Favority lze hledat mezi týmy – SC Stap (obhájce trofeje), Bílá Vdova, Á-tým Vilémov, Hapťák Šluknov či Komáři Filipov, ale překvapit může i někdo z nováčků či dalších kvalitních účastníků.
Skupiny:

A - začátek v 8,00 h - SC Stap, Repre Šlk. , Kádě 5000 V.Š., Animals D.P., Cukrárna Sluníčko
B - začátek v 8,30 h - Miminka Šluknov, Vilémov 2000, Best of Vdf, F.Arma Teplice
C - začátek v 10,20 h - Á-tým Vilémov, Komáři Filipov, Mojžíšský výběr, Čoklové VDF
D - začátek v 10,40 h - Hapťák Šluknov, Bílá Vdova, Zachy Team Liberec, FK Mikulášovice

ROZPIS ZÁPASŮ

Hraje se systémem každý s každým ve skupinách – 1 x 9 minut. Ze skupin postoupí přímo do Play off první tři mužstva a poslední čtyři týmy ve skupinách budou losovat o tři postupová místa. Znamená to, že jen jeden tým ze skupin zůstane před branami Play off !!! Následuje K.O. systém až do finále, které se bude hrát tradičně - 1 x 12 minut !!! V případě remízy budou následovat od Play off vždy 3 penalty různých hráčů a při jejich plichtě pak K.O. s event. možností využití pouze jediného hráče. Tento systém jistě přispěje k atraktivnosti turnaje, neboť vlastně i tři mužstva z poslední příčky v základní skupině si mohou nakonec odnést trofej pro vítěze tohoto sloučeného Open turnaje, kde je v sázce tradičně – živé sele !!!.

Upozorňujeme mužstva, že první dvě skupiny - A a B odehrají své zápasy od 8 hodin do zhruba 10,20 hodin a pak od cca 10,20 h budou hrát další dvě skupiny – C a D, což znamená, že si tato mužstva mohou naplánovat příjezd do Vilémova až na tuto hodinu. Turnaj budou řídit delegovaní rozhodčí a hrát se bude podle zjednodušených pravidel sálové kopané.

Pořadatelé zajistili hodnotné ceny pro první čtyři mužstva a také vyhodnotí nejlepší jednotlivce a předá cenu Fair play, za záslužný čin jednotlivce nebo kolektivu během turnaje. Kvalitní občerstvení je po celý turnaj zajištěno !!! Obědy budou podávány od 11,00 do 14,00 hodin. Každé mužstvo obdrží od pořadatelů 6 ks poukázek na oběd zdarma (Mexický guláš s knedlíkem).

Bližší informace k rozlosování a celému turnaji Vám rádi podají funkcionáři Sálovka Clubu Stap Vilémov nebo SK Stap Tratec Vilémov – Libor Sklenář – tel. 412397425 domů nebo na mobil 602133059 či Petr Zbončák – tel. 412397604 domů nebo na mobil 723168243.

Pořadatelé věří, že turnaj proběhne v duchu Fair Play a že všichni účastníci tak uctí svými výkony bývalé vynikající kamarády a fotbalisty SK Stap Tratec Vilémov. Zváni jsou i všichni fanoušci kvalitního sportu, nejen z Vilémova, ale i ze širokého okolí.

Účastníci této velkolepé a populární akce budou mít možnost nahlédnout do fotokronik všech dosud odehraných turnajů a vidět také mnoho dalších fotek z bohaté historie sálové i velké kopané ve Vilémově. Vstup se neplatí a každý z diváků obdrží navíc zdarma turnajový Program a k tomu i památnou tkanou záložku, vytvořenou k tomuto turnaji. Finále je naplánováno okolo 16,00 hodin.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: