Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Ve Slavičíně se hrálo bez Hradce Králové, ten vůbec nepřijel, Jilemnice šokovala remízou lídra tabulky z Brna, domácí Jerevan si poradil s Jilemnicí a vrátil se tak do hry do závěrečného o play - off

4.1.2014, 15:44 | vložil: Petr Koseček

Jako poslední byl dnes rozehrán turnaj v moravském Slavičíně, kde se představil domácí Jerevan, dále lídr tabulky z Brna a také krkonošská Jilemnice. Zda se pořadatelé a diváci dočkají týmu z Hradce Králové je stále otázkou a musíme si počkat na oficiální výkop ve slavičínské sportovní hale, který je naplánovaný na 17 hodinu. Tam Vegas nakonec vůbec nepřijel a dokonal tak svoji letošní ligovou anabázi a nejspíš bude z celostátní ligy vyloučen.

V prvním duelu se hrála kvalitní sálovka, Brno přijelo v nabité sestavě a v první půli potvrzovalo roli favorita a vyhrálo ji s Jilemnicí 3:1. Druhou půli však hráči z moravské metropole doslova promrhali a nechali se ukolébat vedením, hosté z Krkonoš vycítili svoji šanci a dokázali utkání dovézt k zasloužené remíze. V závěru zahrávali Brňané standartní situaci, kterou hráči Jilemnice zvládli a celková dělba bodů odpovídá poměru sil na hřišti.

V posledním utkání Jerevan vlétl i bez Petra Švacha na Jilemnici a ve 2. minutě dal Filip Macek branku. Další příležitosti domácí neproměnili a i hosté si vytvořili několik šancí. Pozorní brankáři už branku za svá záda nepustili a do kabin odcházel Jerevan s jednobrankovým vedením. Druhý poločas přinesl zajímavou sálovku, hosté bušili do pozorné obrany domácích, ti hrozili z rychlých kontrů. Chybu v obraně hostí potrestal 5 minut před koncem s chutí hrající Zoubek a rázem to bylo o dvě branky. Minutu a půl před koncem hosté zle rozehráli standartku a hrající trenér Milan Both přes celé hřiště skoroval. Kosmetickou úpravu výsledku přinesla 10 vteřin před koncem tečovaná střela brankáře hostí, výhra Slavičína je nakonec asi zasloužená.

A/ datum: 4.1.2014
hala: SH Slavičín
pořadatel: JEREVAN Slavičín
čas 1.utkání: 17.00 hod.
rozhodčí: UHLÁR Ivo, FRAJT Oldřich, DANĚK Roman
delegát: BELŽÍK Jiří

71 17:00 GIOIA Brno – VEGAS Hradec Králové - hosté nepřijeli
72 18:05 SK JEREVAN Slavičín – VEGAS Hradec Králové - hosté nepřijeli
73 19:00 GIOIA Brno – SK SICO Jilemnice 3:3 (3:1)
74 20:05 SK JEREVAN Slavičín – SK SICO Jilemnice 3:1 (1:0)