ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Brně jsou rozladěni z přístupu klubu z Hradce Králové

zobrazit foto

5.1.2014, 21:06 | vložil: Petr Koseček

Gioia Brno v sobotu zajížděla letos naposledy v základní části do Slavičína kde na naše hráče čekali utkání s Hradcem Králové a SK SICO Sportovní centrum Jilemnice.

Bohužel už po cestě do Slavičína se k nám dostala zpráva, že Hradec Králové do Slavičína nedorazí. Takže naše utkání bude rozhodovat STK." Jelikož je to druhý turnaj tak doufám, že ŘOS tento tým vyloučí i se všemi sankcemi, co k tomu připadají. Je to neuvěřitelné, co vedení tohoto klubu jmenovitě rodina Hrubešova předvádí," řekl rozladěně šéf našeho týmu Jakub Prokeš.

Tím pádem nás ve Slavičíně čekal souboj pouze s Jilemnicí. Hosté z Krkonoš, kteří stále bojují o play off přijeli zabojovat o další body do konečné tabulky. Od záčátku utkání jsme byli mírně aktivnějším týmem, ale od úvodního hvizdu bylo vidět na obou týmech, že přes vánoční svátky toho moc nenatrénovali a ve hře bylo mnoho nepřesností. Ale v 8.minutě předvedl náš tým pěknou akci kdy Prokeš s první prostrčil na Cenka a ten samostatný únik proměnil. Náš tým se ale z vedení dlouho neradoval a v 10.minutě jsme propadli při bránění a soupeř z brejku vyrovnal. Naši chlapci si vzali vedení zpět v 15.minutě, kdy jsme skvěle zahráli aut a Klimeš z voleje dal na 2:1. V poslední minutě prvního poločasu akce jako přes kopírák naší úvodní branky pouze s tím rozdílem, že Cenek chtěl udělat kličku golamanovi a ten ho fauloval. Pokutový kop s přehledem proměnil Doubravský a dal na poločasových 3:1.

Ale ve druhém poločasu náš tým nastoupil bez pohybu nasazení a s přístupem, že se nám nemůže nic stát. K tomu velké množství nepřesností. Soupeř párkrát zahrozil, ale naše obrana odolávála, ale i my se dostali do pár šancí, ale špatným řešením situací jsme se připravili o možnost zasadit soupeři rozhodující branku a tak přišel trest na druhé straně po standartní situaci soupeř snížil na rozdíl jediné branky a to ho nakoplo. V 36. minutě po další naší ztrátě soupeř vystřelil z 10 metrů a míč skončil v naší síti. To nás trochu probralo a naši hráči si vytvořili jakýsi tlak, ale bez golového efektu i přes možnost standartní situace z 6 metrů.

"Za přístup ve druhé půli jsme si ani vyhrát nezasloužili, takhle se hrát nedá bez běhaní, nasazení a bojovnosti neporazíme nikoho. První poločas se ještě dal, vytvořili jsme si náskok, ale druhá půle byla hrozná. Soupeř vsadil na dobrou obranu hodně na tělo a naši hráči místo, aby tento styl bránění překonali pohybem, tak se jen divili a koukali po rozhodčích při každém menším doteku čekali odpískání faulu a když se k tomu přičte množství osobních chyb, tak je z toho remíza! Na druhou stranu příští týden jedeme na důležité dvojutkání do Prahy a tak je taková facka možná dobře." zhodnotil nepovedené utkání trenér našeho klubu.

Zdroj: http://www.fcgioia.cz/
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: