Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

Skončila základní část JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

28.1.2014, 15:54 | vložil: Petr Koseček

O víkendu skončila základní část JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Poslední dvoukolo nám rozluštilo kdo si jako poslední zajístí místo v play off a určilo nám čtvrtfinálové dvojice.

TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 5:5
Úvodní dějství zápasu bylo v režii hostujícího TEX-COLORU, kterému se podařilo získat tříbrankový náskok. Do druhé poloviny utkání vstoupil lídr soutěže Rumpál s agresivním presingem, donutil tak soupeře chybovat a postupně snižoval zápasové skóre. Vyrovnat se mu podařilo z devítimetrového kopu pět sekund před koncem.

FK BIZONI Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 8:8
Obě mužstva předváděla útočnou hru a dopřála tak divákům shlédnout velké množství pěkných branek. V úvodu byli produktivnější Bizoni. Zkušení hráči TEX-COLORU začali proměňovat své brankové příležitosti a otočili vývoj zápasu. Závěr patřil opět domácím Bizonům, kteří přišli o vítězství brankou v poslední minutě.

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 9:6
Když Bizoni vyhráli první poločas rozdílem třech branek, schylovalo k překvapení. Vedoucí tým tabulky Rumpál však nasadil k mohutné ofenzívě a zásluhou nejlepšího hráče turnaje Martina Šicnera, Který vstřelil sedm branek, dovedl zápas k plnému bodovému zisku.

ORTH-MED Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:3
Hosté začali své utkání aktivně. Hned ve 3. minutě se ujali vedení. Domácí zjistili, že by bylo zle, a proto zapnuli na vyšší obrátky a začali zvyšovat rychle své skóre. Hosté dokázali zkorigovat výsledek až ke konci poločasu.

ZSO Hluboká n./Vltavou - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:2
Hosté začátky utkání mají dobré. Dokáží se brzy ujmout vedení, ale domácí byli houževnatější a dokázali své utkání dotáhnou až do vítězného konce. Když se neproměňují šance, jako se to stalo v tomto utkání hostům, nelze vyhrát.

ZSO Hluboká n./Vltavou - ORTH-MED Č.Budějovice 3:11
Toto utkání vyznělo jednoznačně pro favorizovaný hostující tým, který od začátku utkání diktoval tempo a průběžně navyšoval stav utkání.

SK STRABAG LUBRYCO - SK DEMOLICE Č.Budějovice 10:3
Demolice potřebovala bodovat aby si zajistila play off, a tak se očekával velmi vyrovnaný souboj. Jenže domácí již rozhodli v prvém poločase a v druhém pouze kontrovali stav utkání, který dotáhli do jednoznačného vítězství.

SK STRABAG LUBRYCO - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 1:10
Domácí povzbuzeni jednoznačným vítězstvím v předchozím utkání si mysleli, že výhra přijde sama, jenže tvrdě narazili na velmi dobře organizovanou hru hostů a ty utkání přeměnili v jednoznačný výsledek, který domácí zřejmě velmi zchladil. Sálovka se hraje jako kolektivní hra, individuální hra zde nemá šanci.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - SK DEMOLICE Č.Budějovice 1:5
Božolé nastoupilo s pocitem,že vítězství bude snadná záležitost. Jenže hosté svým přístupem a bojovností nedali domácím hráčům šanci a v nejlepším utkáním dne jednoznačně zvítězili. Podporou v tomto utkání byl jejich brankář a kapitán Zdeněk Vařák, který zezadu vše řídil a kontroloval.