ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu proběhne v Praze Ligové grémium .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V 1. Autocentrum Jílové lize je bez porážky již jen teplická Metalliga

zobrazit foto

3.2.2014, 15:11 | vložil: Petr Koseček

V první únorový den pokračovala 1. Autocentrum Jílové liga již svým šestým kolem v tradiční baště sálovky – Libouchci.

Zajímavostí tohoto kola je, že ani jednomu z týmů se nepodařilo naplno bodovat. A událostí se stala první porážka v sezóně rezervy Turba Děčín, kterému tak béčko Autocentra Jílové ukončilo šestnácti zápasovou šňůru neporazitelnosti. Bez porážky v soutěži zůstává již jen Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice. Ta sice v tomto turnaji jednou zaváhala, když ke dvěma výhrám přidala remízu, ale Turbu trošičku poodskočila a má již tříbodový náskok před svým pronásledovatelem.

O stejnou porci bodů jako Tepličtí si své konto obohatili i hráči Sokola Bělá, kteří tak stále ze čtvrtého místa nevzdávají boj o stupně vítězů.
Hned pětice týmů získala za dvě výhry a jednu porážku šest bodů. SK Dumbo Děčín se díky tomuto bodovému příspěvku osamostatnilo v klidném středu tabulky. Další vylepšení své pozice je pro hráče Dumba spíše v rovině teorie, ale oproti loňské sezóně prokazují herní i bodové zlepšení. To Turbo Děčín „B“ chtělo využít zaváhání Metalligy, aby se ziskem plného počtu bodů na ni dotáhlo, ale „béčko“ Jílového bylo proti a plány Turbu v jejich vzájemném utkání zhatilo. Právě Autocentrum Jílové „B“ ztratilo body s rezervou Varnsdorfu, ale pohodlně si hlídá pátou příčku a rovněž ještě není bez naděje na medailové umístění.

I JK Trans Varnsdorf „B“ si udržuje svou pozici a to tu bronzovou, když se v tomto kole musel sklonit pouze před Notou. No a aby byl řetěz šestibodových tohoto turnaje kompletní a uzavřený, musíme dodat, že i Děčín – Nota dvakrát zvítězila a pro změnu nad její síly bylo Turbo „B“.
Další dvojice mužstev získala body tři za jedno vítězství a dvě prohry. Důležité tři body vybojovalo Tullamore Dew Děčín, které tak poodskočilo posledním dvěma mužstvům v tabulce. Ještě větší váhu mají tři získané body pro Žst. Zarážku Děčín „A“, která se dotáhla na předposlední Transco a boj o nelichotivou pozici na chvostu ligového pelotonu je tak otevřený.

Pouze jednu porážku utrpěli Hezouni Děčín „A“, ale pak jen dvakrát remízovali a přepustili tak svou osmou příčku z minulého kola dnes dobře hrající Notě.
Transco Bohemia Děčín se nemůže vyhrabat z herní krize a opět nebodovalo. Se žalostnou koncovkou, když mají průměr jednoho gólu na zápas, nemohou pomýšlet na jiné umístění než to u dna tabulky. Nedařilo se i hráčům Desperáda Františkov, jež definitivně hlásí ústup ze slávy. Průběžné sedmé místo bez možnosti výrazného zlepšení je pro obhájce trofeje velké zklamání.

Mužem kola byl zvolen Pavel Němeček z Děčín – Nota a sedm branek, nejvíce ze všech střelců v tomto kole, vstřelil Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf „B“.
Všechna utkání spolehlivě řídili J. Oborník, D. Uher, P. Sejkora a M. Čech ml. Další kolo bude opět hostit libouchecká sportovní hala a to v sobotu 22.2.2014 od 8.00 hodin.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: