ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou čtvrtfinále

zobrazit foto

5.2.2014, 14:33 | vložil: Petr Koseček

Základní část JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY skončila a tak soutěž pokračovala v sobotu v Č.Budějovicích čtvrtfinálovými zápasy. Hrálo se na dva zápasy a favorité svou úlohu splnili. Možná se nečekal postup Bizonů přes nováčka Božolé, ale Bizoni měli poslední kola stoupající formu, což potvrdili ve čtvrtfinálových zápasech. Zde jsou výsledky a komentáře delegátů.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO 7:4
Favorit utkání domácí mužstvo začalo aktivně a nepouštělo hosty do žádné kombinace. Proto první poločas vyhráli bez problémů 5 : 0. Druhý poločas za hosty během šesti minut vsítil Bednár 3 góly a zdálo se, že hosté dokáží ještě své utkání zdramatizovat, ale to si domácí pohlídali a vyhráli s rozdílem tří branek.

ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:6
Ve čtvrtfinále se utkaly dvě mužstva sousedící v tabulce vedle sebe po základní části soutěže. Proto se čekal vyrovnaný boj o postup do semifinále. Lépe začali domácí, kteří již v 8. minutě vedli 3 : 0, a to je zřejmě uspokojilo a začali dělat chyby, které jim byly osudné. Do přestávky hosté stačili ještě vyrovnat. Druhou půli začali hosté náporem, kde získali dvoubrankové vedení, a to udrželi až do konce utkání.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 8:2
Hosté asi postup nevzali vážně a podle toho vypadal celý zápas. Domácí hráli to, co potřebovali a jednoznačně zvítězili.

SK STRABAG LUBRYCO - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 5:13
Hosté nastupovali do odvety s třígólovým náskokem, proto hráli uvolněně a v klidu. Domácí neměli co ztratit, a proto bojovali o co nejlepší výsledek. Tomu odpovídal první poločas utkání, ve kterém kdyby domácí proměnili své šance, mohli klidně i vyhrát. Jenže druhý poločas z pohledu domácích byl katastrofální a proto prohráli takovým rozdílem.

FK BIZONI Č.Budějovice - ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice 7:5
Domácí mužstvo mělo z předchozího utkání náskok dvou branek. Proto začali s obrannou taktikou a čekali na chyby hostů. Ti dokázali chybovat v prvním poločase třikrát, a proto domácí celek šel do druhého poločasu s luxusním náskokem. Jenže hosté v druhém poločase přidali na výkonnosti i na tvrdosti, a proto začaly v utkání padat karty, ale domácí svůj zápas již dokázali dotáhnout do vítězného konce.

TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 7:3
Do čtvrtfinále nastoupil vítěz základní části proti poslednímu postupujícímu mužstvu. Domácí hned od začátku diktovali tempo a nebylo pochyb o tom, kdo tento zápas vyhraje.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 7:13
Domácí vědomi si vysoké prohry z prvního utkání zahájili zápas bez jakýchkoliv zábran, vrhli se na svého soupeře a snažili se dohrát soutěž se vztyčenou hlavou. I když opět vysoko prohrávali, bojovali až do posledních minut.

DEMOLICE Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 3:14
Obě mužstva již hrála utkání, v kterém prakticky o nic nešlo, o vítězi bylo již rozhodnuto, a proto útočníci měli navrch nad obranou. Hostujícím se herně i střelecky dařilo lépe.

Složení semifinálových dvojic:

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice
TEX-COLOR Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice


Zdroj: www.futsal-jc.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: