ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Kanonýr Konečník má další grál. Hošanům vystřílel titul v krajské lize .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Lišov přepustil v okresní sálovce vedení Strojírně

zobrazit foto

10.2.2014, 15:14 | vložil: Petr Koseček

V první okresní lize sálovky si o víkendu vyšlápla Hojná Voda na dosavadního lídra a uštědřila mu první prohru v sezoně, která byla o to více trpká výší konečného skóre. Na čele ho tak vystřídala Strojírna, která si poradila i s nepříjemným týmem Legesu, v jejímž dresu tentokrát chyběl exligista Luboš Pecka.

Důležité záchranářské body vyválčila Doubravice a začíná se jí dýchat trochu lépe. V sobotu se 1. okresní liga představí mimořádně ve sportovní hale v Horní Stropnici (8:00), kde mj. dojde k přímému souboji o vedení v tabulce, nižší okresní soutěž se hraje v neděli (8:00, ZŠ Hluboká).

Výsledky:

1. okresní liga

T. Sviny – Netáhla B 6:2 (2:2)
Bárta, Buřič 2, Kolář, Husa – Jaroš, Neumann
Netáhla B – Hojná Voda 3:10 (0:2)
Kuna, Lískovský, Jaroš – Záruba 4, Němec 2, Bašta, Dunaj, P. Šulista, Gauč
Leges – T. Sviny 7:2 (2:2)
Janovský, Fošum 2, Bez, Winkler, Kadlec – Bárta, Husa, ŽK 2:1 (Jeřábek, Bez – Husa), MK 0:1 (Bárta)
Hojná Voda – Lišov 9:2 (4:0)
Záruba, Němec, Gauč, Bušta 2, Bašta – Grech, Fiktus, ŽK 0:2 (O. Mach, Fiktus)
Strojírna Honner – Leges 6:2 (3:2)
Maruška, O. Kaše 2, P. Kaše, Šindelář – Bez, Janovský, ŽK 1:0 (Lošek)
Lišov – Dokov 9:6 (4:4)
O. Mach 5, Bušta, Dejčmar 2 – Dvořák 3, Šíma, Černý, Matoušek
Izogarant – Strojírna Honner 1:10 (0:5)
Stropek – O. Kaše 4, Staněk 3, P. Kaše, Maruška, Šindelář, ŽK 1:1 (P. Douda – Stropek), MK 1:0 (P. Douda)
Dokov – Božolé B 1:3 (0:2)
Rudolf – Choboda 2, Kasper
Doubravice – Izogarant 3:3 (1:1)
Zimandl 2, Škarda – P. Tibitanzl, Kaša, Stropek, ŽK 1:2 (Salivar – P. Tibitanzl, Stropek)
Božolé B – Doubravice 4:9 (3:3)
Choboda, Kasper, Klíma, Adam – Vazač 5, Škarda, Salivar 2, ŽK 1:0 (Choboda)

Tabulka:
1. Strojírna 11 – 2 – 1 99:47 35
2. Lišov 10 – 3 – 1 75:49 33
3. Leges 9 – 1 – 4 94:59 28
4. T. Sviny 8 – 1 – 5 76:51 25
5. H. Voda 8 – 0 – 6 92:72 24
6. Božolé B 6 – 1 – 7 64:68 19
7. Izogarant 4 – 3 – 7 48:79 15
8. Doubravice 3 – 1 – 10 48:74 10
9. Netáhla B 3 – 0 – 11 48:97 9
10. Dokov 2 – 0 – 12 40:88 6

Nejlepší střelci: 29 – Staněk (Strojírna), 23 – Záruba (H. Voda), 21 – Winkler, 19 – Pecka (oba Leges)

připravil: Luboš Zabilka




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: