ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rozhovor s Viktorem Handlem o účinkování Vysokého Mýta v CL

zobrazit foto

11.2.2014, 16:01 | vložil: Petr Koseček

1. Jak hodnotíte svoje letošní účinkování v lize?

Jako nováček jsme neměli přehnaně velké ambice. Co se týká přístupu hráčů a pocitu z celé sezony, tak ten je uričtě kladný. Rozhodně jsme chtěli mít více bodů, ale bohužel jsme nebyli schopni bodovat v dobře rozehraných zápasech.


2 Kteří hráči Vás svým přístupem potěšili a kdo Vás naopak také zklamal?

S přístupem hráčů našeho týmu můžu být jenom spokojen. Všichni si odvedli to, na co aktuálně mají. Vyzdvihnout musím výkony Faltyse s Lebedou, kteří byli tahouny týmu po celou sezonu. Ve spoustě zápasů nás podrželi i oba brankáři Hanus s Chalupníkem.

3. Jak hodnotíte úroveň naší nejvyšší soutěže a kteří hráči Vás zaujali?

Úroveň byla rozdílná zápas od zápasu. Určitě jsou utkání, které musely diváky strhnout (Polička : Chemcomex), ale našly by se i opačné případy. Hodně to ovlivňují aktuální sestavy jednotlivých týmů. Hráčů, kteří mě zaujali je určitě mnoho. Hezky se kouká na hru Brna, Poličky (pokud se sejde kompletní) a Chemcomexu, takže nemá smysl jmenovat jednotlivé hráče. Z ostatních týmů nás pak nejvíce trápili Cieslar, Kraus a Haloda.


4. Co říkáte na vyloučení Hradce Králové z CL?

Celá kauza Hradce je pro sálovku a její obraz určitě nepříjemná, ale přestupky ze strany Hradce byly takové, že k vyloučení dojít muselo.


5. Jak vidíte výsledky čtvrtfinálových soubojů?

Chemcomex by měl být jasný postupující, těžká práce může čekat brněnskou Gioiu s Jilemnicí, která se v druhé polovině sezony hodně zvedla a jejich obrana by mohla dělat Brnu problémy. Zajímavý bude určitě souboj Poličky se Zlínem. Ani jednomu týmu druhá polovina sezony moc nevyšla, ale vyřazení Poličky by pro mě bylo překvapení. Otevřený je i souboj mezi Stonavou a Novým Borem. Těžko tipovat, ale vsadil bych spíše na zkušenosti Stonavy.


6. Zůčastníte se Národního finále Českého poháru?

FC Družba se jako pořadatel Národního finále Českého poháru zúčastní. Finále se bude konat v krásné sportovní hale ve Skutči. Věřím, že se podaří naplnit účast 8 týmů a že divákům ve Skutči, kteří dosud mohli vidět pouze futsal - FIFA, nabídneme zajímavou sálovku.


7. Jak vidíte Vaše další účinkování v celostátní lize?

Pracujeme na tom, abychom i příští rok mohli ligu hrát. Věřím, že seženeme potřebné finanční prostředky a liga se bude v Mýtě opět hrát.


8. Jste spokojeni se servisem TK a co by jste případně vylepšili?

Co se týká výsledkového servisu, upoutávek na zápasy, hodnocení zápasů, tak se nedá téměř nic vytknout. Pokud jsou v některých článcích odkazy na jiné weby atd., tak by určitě bylo lepší odkaz nastavit jako aktivní, aby člověk nemusel adresu kopírovat do prohlížeče. Podle statistik navštěvuje stránky federace hodně lidí, tak by možná stálo za to, oživit stránky sem tam nějakou anketou, tipovací soutěží nebo jinými zajímavými statistikami atd., ale je mi jasné, že to je všechno o čase. Obecně ale platí to, že na prezentaci sálovky se podílíme všichni společně a není to zodpovědnost jedné nebo dvou osob. Je určitě škoda, že některé týmy nemají své weby nebo alespoň profil na facebooku.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: