ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Program utkání v jihočeských soutěžích o víkendu

zobrazit foto

14.2.2014, 14:54 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se odehrajou semifinálové zápasy JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, dále se hraje semifinále PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY a pokračují také okresní ligy v Č.Budějovicích. Zde je kompletní rozpis.

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
sobota, 15.2.2014, Na Sádkách

12:00 TEX COLOR Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice
12:50 TK RUMPÁL Prachatice - FC BIZONI Č.Budějovice
14:00 ORTH-MED Č.Budějovice - TEX COLOR Č.Budějovice
14:50 FC BIZONI Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice


PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
sobota, 15.2.2014, SH Prachatice

14:00 TK RUMPÁL – 1.FC CANDÁT
14:50 SK STRABAG LUBRYCO – CLUB 111
15:40 1.FC CANDÁT - TK RUMPÁL
16:30 CLUB 111 - SK STRABAG LUBRYCO

1.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE
sobota, 15.2.2014, SH Horní Stropnice

08:00 Sokol Lišov - FC Strojírna Honner
08:50 FC Doubravice "A" - Sokol Lišov
09:40 FC Strojírna Honner - ŽP Božolé 1987
10:30 FC Hojná Voda - FC Doubravice "A"
11:15 ŽP Božolé 1987 - Trhové Sviny
12:00 Dokov - FC Hojná Voda
12:50 Trhové Sviny - FC Izogarant
13:40 Netáhla "B" - Dokov
14:25 FC Izogarant - FC Leges
15:10 FC Leges - Netáhla "B"

2.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE
neděle, 16.2.2014, SH Hluboká nad Vltavou

08:00 Orth Med "B" - Rudolfov
08:50 Doubravice "Jávři" - Orth Med "B"
09:40 Rudolfov - Archeus
10:30 SK Demolice "B" - Doubravice "Jávři"
11:15 Archeus - FC Tex Color "B"
12:00 Adamov - SK Demolice "B"
12:50 FC Tex Color "B" - Playmakers
13:40 Černý Bez - Adamov
14:25 Playmakers - FC Labužníci
15:10 FC Labužníci - Černý Bez




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: