ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Konečný výsledek čtvrtfinálového utkání Polička vs Zlín 1:0

zobrazit foto

16.2.2014, 17:11 | vložil: Petr Koseček

Utkání v Poličce bylo zahájeno v 17,30 hodin a pokusíme se Vám zprostředkovat průběžný stav tohoto úvodního čtvrtfinálového duelu, který slibuje velice zajímavou podívanou.

Po vzájemném oťukávání obou soupeřů v úvodu utkání přebrala otěže zápasu do svých rukou domácí Polička podporovaná svými fanoušky a brankář Soukeník, který se znovu vrátil do zlínské svatyně, musel vytasit několik velmi dobrých zákroků. V největší šanci se objevil poličcký Kovář, tu ale neproměnil a tak po deseti minutách svítí na ukazateli skóre stále bezbrankový stav 0:0. V závěru prvního poločasu začali i hráči z města obuvi vystrkovat růžky a brankář Slaný likvidoval dvě šance Zlína, který začíná být velmi nebezpečný. Nakonec se v první půli ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit branku, ale diváci se v hale poličckého gymnásia určitě nenudili.

Mužstva se vrátila z kabin znovu na hrací plochu vědoma si důležitosti tohoto úvodního duelu. Proto se hraje v úvodu druhého dějství už opatrněji, po jedné obrovské šanci se urodilo na obou stranách a zlínský útočník Haloda (!) dokonce vykopával míč z prázdné branky a ve 27. minutě tak přetrvává bezbrankový stav. Ve 28. minutě viděl zlínský Kutra první žlutou kartu utkání a vzápětí na to, upaloval jeho spoluhráč Chvíla sám na brankáře domácích, ale nedal. Závěr utkání bude ještě velmi dramatický. Po několika možnostech na obou stranách se poprvé střelecky prosadil ve 35. minutě domácí Mužík, který z oblouku překonal brankáře Soukeníka. Zlín vrhá všechny síly do útoku a pokouší se srovnat stav zápasu a dvě a půl minuty před koncem si bere trenér Julina jeho time out. V poslední minutě přichází velký závěr před brankou Poličky a také její pátý faul, trenér Švec si bere 37 vteřin před koncem oddechový čas. Zlín v posledním náporu už vyrovnat nestihnul a Polička se tak hubenou jednobrankovou výhrou ujímá vedení v sérii 1:0 a odveta příští sobotu v Luhačovicích (od 11,00 hodin) slibuje zajímavou podívanou.

Čtvrtfinále play off celostátní ligy:

Chemcomex Praha (1.) – Bombarďáci Větřní (8.) 6:4 (2:1)
Branky: Havrda 3, Fichtner, Kamas a Blabla - Svoboda 3 a Weinhard

Stav série: 1:0

Odvetné utkání - 22. února (21.00) v SH Stromovka v Českých BudějovicíchGIOIA B2Balance Brno (2.) – SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (7.) 8:2 (4:0)
Branky: T. Prokeš 3, Doubravský 2, Cenek, Klimeš a Ovčačík - Srkal a Kraus

Stav série 1:0


Odvetné utkání - 22. února (14.30) v JilemniciFK Adria Nový Bor (4.) – SC Premium Stonava (5.) 2:5 (1:3)
Branky: Erneker, Slavík - Sikora 3, Baron a Cieslar

Stav série: 0:1

Odvetné utkání - 22. února (18.00) ve StonavěVPS Novabrik Polička (3.) – SMR Plus Zlín (6.) 1:0 (0:0)
Branky: Mužík

Stav série: 1:0

Odvetné utkání - 22. února (11.00) v Luhačovicích
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: