ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z Panamerické kvalifikace v Mexiku postoupil na MS v roce 2019 v Argentině tým Kanady .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Otevřený dopis vedení JČSF o.s.

zobrazit foto

3.3.2014, 16:12 | vložil: Vladimír Vitásek

Na základě žádosti p. Ivo Krejcara zveřejňujeme jeho Otevřený dopis vedení občanského sdružení JČSF,Ševčíkova 536, Prachatice.

OTEVŘENÝ DOPIS VEDENÍ OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ
JIHOČESKÉ SDRUŽENÍ FUTSALU-SÁLOVÉHO FOTBALU o.s.

Vážení pánové,
k tomuto dopisu mě přiměl článek bývalého předsedy ČFSF, který publikuje na webu www.futsaljc.cz, pod jménem Jiří Karhánek, ze dne 28.2., respektive poslední odstavec tohoto článku. Nemohu totiž souhlasit s konstrukcí, že bych já, jako fyzická osoba měl pozastavené členství v soutěžích ČFSF, rozhodnutím VV ČFSF ze dne 8.2.2014, a tudíž se neoprávněně účastnil soutěží ČFSF,
konkrétně zápasů CL 2013/14, ve funkci delegáta.

Tento svůj názor opírám o následující fakta.
1. Článek 4 Stanov JČFS hovoří, že členství v tomto sdružení je dobrovolné. Já jsem nikdy do tohoto spolku dobrovolně nevstoupil a ani vstoupit nehodlám. Proto se nepovažuji za člena výše zmíněného občanského sdružení a logicky tedy nemohu mít jako nečlen JČFS pozastavené členství v ČFSF, protože členství v ČFSF bylo rozhodnutím VV ČFSF pozastaveno členům JČFS.
2. Ani družstvo FC Doubravice „Jávři“, nebo klub FC Doubravice, nikdy neprojevilo vůli vstoupit do občanského sdružení JČFS. Do soutěží sálového fotbalu v okresu České Budějovice jsme se zapojili přihláškou, která byla přílohou propozic souteží sálového fotbalu okresu České Budějovice, kde je jasně deklarováno, že jde o soutěže ČFSF. O členství v nějakém jiném spolku v těchto propozicích nebylo ani slovo.
3. Členské příspěvky ve výši 100 Kč (slovy jedno sto korun českých) za každého člena uvedeného na soupisce, jsme odvedli dle Hospodářské směrnice ČFSF a ve prospěch ČFSF, čímž jsme vyjádřili vůli být členy ČFSF, nikoli nějakého jiného spolku.
4. Soupiska, kterou jsme před soutěží vyplnili pro potřeby registrace členů, měla hlavičku ČFSF a tudíž jsme se důvodně domnívali, že jde o přihlášení se do ČFSF a nikam jinam,stejně tak později doregistrovaní členové našeho klubu se přihlašovali na dokumentu opatřeném hlavičkou ČFSF.
5. Členy OŠ ČFSF České Budějovice jsme byli opakovaně ujišťováni, že se přihlašujeme do soutěží ČFSF a takových se také účastníme. O členství v nějaké další organizaci nikdy nepadla ani zmínka.

Proto tímto žádám, z titulu své funkce ve vedení klubu FC Doubravice

1. Vedení občanského sdružení Jihočeské sdružení futsalu-sálového fotbalu o.s., aby se neoprávněně neobohacovalo na našem klubu, nepovažovalo nás za členy svého spolku a neprodleně zaslala celé členské příspěvky našeho klubu organizaci, které jsme tyto příspěvky v dobré víře platili.
2. Členy OŠ ČFSF České Budějovice, aby veřejně deklarovali, k jaké organizaci družstva a kluby hrající soutěže řízené OŠ patří a v případě, že ne k ČFSF, aby nám okamžitě vrátili zaplacené členské příspěvky a vysvětlili, proč nás při přihlašování do soutěže mystifikovali.
3. Členy OŠ ČFSF České Budějovice, aby nás v žádném případě a bez našeho vědomí a souhlasu hromadně nezavlekli do nějakého spolku, kterého jsme býti členy nikdy nechtěli.

S pozdravem
Ivo Krejcar v.r.
člen České federace sálového fotbalu – futsal o.s.
nečlen Jihočeského sdružení futsalu-sálového fotbalu o.s.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: