ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Dnešní program na ME, od 20,00 můžete sledovat na Net-TV LIVE utkání České reprezentace v úvodním vystoupení proti týmu Izraele

zobrazit foto

19.5.2014, 10:33 | vložil: Petr Koseček

Zahajovacím utkáním XI. mistrovství Evropy dnes bude od 17,00 souboj Ruska a Baskicka v jilemnické sportovní hale. Na témže místě nás čeká od 19,00 hodin i druhé utkání, kdy se představí úřadující mistři Evropy z Belgie proti Slovensku.

Na vystoupení České reprezentace si musíme počkat do 20,00 hodin, kdy v hale pražské Slavie nastoupí proti Izraeli. Pokud se nebudete moci dostavit do Vršovic, tak utkání můžete sledovat LIVE na www.net-tv.cz


ROZPIS ZÁPASŮ


Pondělí 19.5.2014

17:00 Jilemnice: Rusko - Baskicko
19:00 Jilemnice: Belgie - Slovensko
20:00 Praha: Česká republika - Izrael (LIVE www.net-tv.cz)



Úterý 20.5.2014

17:00 Jilemnice: Baskicko - Katalánsko
19:00 Jilemnice: Slovensko - Bělorusko
20:00 Praha: Izrael - Norsko



Středa 21.5.2014

17:00 Jilemnice: Katalánsko - Rusko
19:00 Jilemnice: Bělorusko - Belgie
20:00 Praha: Norsko - Izrael



Čtvrtek 22.5.2014
< (Pořadí jednotlivých zápasů bude upraveno dle výsledků skupin)

14:00 Praha: Čtvrtfinále 1
15:30 Praha: Čtvrtfinále 2
17:00 Praha: Čtvrtfinále 3
20:00 Praha: Čtvrtfinále 4



Pátek 22.5.2014
(Pořadí jednotlivých zápasů bude upraveno dle výsledků čtvrtfinále)

14:00 Praha: Play off o 5. - 8. místo
15:30 Praha: Play off o 5. - 8. místo
17:00 Praha: Semifinále 1
20:00 Praha: Semifinále 2



Sobota 23.5.2014

14:00 Praha: O 7. místo
15:30 Praha: 0 5. místo
17:00 Praha: 0 3. místo
19:00 Praha: Finále
21:00 Praha: Slavnostní zakončení




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: