ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Utkání na MS v roce 2007 - Argentina vs Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Úprava rozpisu pátečních a sobotních utkání

zobrazit foto

22.5.2014, 08:43 | vložil: Petr Koseček

Kvůli pátečnímu tréninku a především sobotnímu pátému zápasu finále ženské házenkářské ligy od 12,00 hodin mezi Slávií a Mostem se mírně upravil rozpis utkání XI. mistrovství Evropy a podívejte se na jeho novou podobu:

Rozpis a výsledky zápasů ME - všechna utkání poběží LIVE na www.net-tv.cz


Pondělí 19.5.2014

17:00 Jilemnice: Rusko - Baskicko 9:3 (7:1)
19:00 Jilemnice: Belgie - Slovensko 1:2 (0:0)
20:00 Praha: Česká republika - Izrael 5:2 (3:1)


Úterý 20.5.2014

17:00 Jilemnice: Baskicko - Katalánsko 2:3 (0:1)
19:00 Jilemnice: Slovensko - Bělorusko 2:2 (0:0) na pen. 1:2
20:00 Praha: Izrael - Norsko 2:3 (0:1)



Středa 21.5.2014

17:00 Jilemnice: Katalánsko - Rusko 1:3 (1:0)
19:00 Jilemnice: Bělorusko - Belgie 1:1 (1:1) na pen. 2:0
20:00 Praha: Česká republika - Norsko 7:3 (6:1)


22.5.2014 Praha - hala Slavie, vše LIVE na www.net-tv.cz

14:00 Rusko - Izrael
15:45 Bělorusko - Norsko
17:30 Katalánsko - Slovensko
20:00 Česká Republika - Belgie LIVE Sport 5

Pátek 22.5.2014
(Pořadí jednotlivých zápasů bude upraveno dle výsledků čtvrtfinále)

12:00 Praha: Play off o 5. - 8. místo
14:00 Praha: Play off o 5. - 8. místo
18:00 Praha: Semifinále 1
20:00 Praha: Semifinále 2 - LIVE Sport 5



Sobota 23.5.2014

09:00 Praha: O 7. místo
15:30 Praha: 0 5. místo
17:00 Praha: 0 3. místo
19:00 Praha: Finále - LIVE Sport 5
21:00 Praha: Slavnostní zakončení




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: