ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Norové dnes překvapivě prohráli s Izraelem a skončili až osmí

zobrazit foto

24.5.2014, 11:43 | vložil: Petr Koseček

Jako den a noc jsou výkony norského týmu na evropském šampionátu. Povýborných výkonech v duelech s Běloruskem a také se Slovenskem v sobotu Seveřané překvapivě nestačili na Izrael a podlehli mu 2:3.

Je pravdou, že jejich vzájemný souboj v základní skupině A přinesl stejný výsledek, ale tenkrát se z výhry radovali Norové. Zde po vyrovnaném prvním poločasu 2:2 nakonec čtyři minuty před koncem vstřelil vítěznou branku Shimonitz, závěrečný nápor Norů vyrovnání nepřinesl.

Norové končí v turnaji na osmém místě, Baskové jsou devátí a Izrael může být velice spokojený s celkovým sedmým místem, i když jeho výkony tomu kolikrát neodpovídali, ale na to se historie už neptá.

Pátek 23.5.2014, hala Slavie

12:30 Praha: Play off o 5. - 8. místo Česká republika - Izrael 9:0 (4:0)
14:15 Praha: Play off o 5. - 8. místo Slovensko - Norsko 4:3 (3:3)
18:00 Praha: Semifinále 1 - Bělorusko - Katalánsko 2:0 (0:0)
20:00 Praha: Semifinále 2 - Rusko - Belgie 2:2 (1:1) 2:4 po prodloužení


Sobota 24.5.2014, hala Slavie

09:00 Praha: O 7. místo, Norsko - Izrael 2:3 (2:2)
14:30 Praha: 0 5. místo, Česká republika - Slovensko LIVE www.net-tv.cz
16:30 Praha: 0 3. místo, Katalánsko - Rusko LIVE www.net-tv.cz
19:00 Praha: Finále Belgie - Bělorusko - LIVE Sport 5 + LIVE www.net-tv.cz
21:00 Praha: Slavnostní zakončení XI. mistrovství Evropy



Friday May 23rd, 2014

12:30 Prague: Play-off for 5th – 8th place Czech Republic – Israel
14:15 Praha: Play-off for 5th – 8th place Norway – Slovakia
18:00 Praha: Semifinal: Belarus - Catalonia
20:00 Praha: Semifinal: Russia – Belgium



Further schedule:

Saturday May 24th, 2014

09:00 Praha: 7th place game Norway - Israel
14:30 Praha: 5th place game Czech Republic - Slovakia
16:30 Praha: 3rd place game Catalonia - Russia
19:00 Praha: Final Belgium - Belarus
21:00 Praha: Closing ceremony




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: