ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Novabriku Polička Franta Švec hodnotí sobotní turnaj

zobrazit foto

19.11.2014, 19:15 | vložil: Petr Koseček

Domácí turnaj se nám vydařil jak herně tak i výsledkově, takže se ziskem šesti bodů vládne spokojenost. První zápas proti mužstvu Větřní jsme začali opatrně, vědomi si důležitosti zápasu. S postupem času jsme se začali více osmělovat a začali přicházet i šance. Klíčová pasáž zápasu přišla ke konci prvního poločasu, kdy v krátkém sledu se nám podařilo třikrát po sobě překonat hostujícího brankáře a tím určit ráz zápasu.

Ve druhé půli se naše hra spíše soustředila na udržení stávajícího výsledku a již nepřinesla tolik zajímavých situací před oběma gólmany. Nám se podařilo přidat ještě čtvrtý gól a v závěru zápasu se trefili i hosté a tím stanovili konečný výsledek na 4-1 pro nás.

Druhé velmi očekávané utkání proti Chemcomexu Praha jsme začali velmi aktivně a během prvních pěti minut jsme neproměnili tři velké šance. Pak převzal iniciativu soupeř, do konce první půle byl častěji na míči a několikrát nebezpečně ohrozil naši branku. Na konci poločasu se potvrdilo otřepané nedáš dostaneš a po naší chybě hosté po rychlém protiútoku otevřeli skóre zápasu.

Druhá půle přinesla velmi napínavou podívanou. Naše obrana se vysunula více na polovinu soupeře, snažili jsme se více napadat soupeřovu rozehrávku a nutit jej k chybám. V polovině poločasu se nám po trestném kopu podařilo vyrovnat a utkáni dostalo ještě větší náboj. Obě mužstva chtěla vyhrát, s koncem zápasu přibývalo i emocí a bylo jasné, že o výsledku může rozhodnout jediná chyba. Tu k naší radosti udělal soupeř, když její brankář při riskantní rozehrávce ztratil balón, který se od našeho napadajícího útočníka odrazil do prázdné hostující branky. V hektickém závěru zápasu se nám už podařilo jednobrankové vítězství ubránit a tím udělat radost nejen sobě, ale i našim fanouškům.

Zdroj: http://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/aktuality/
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: