ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - O víkendu startuje nová sálovkářská krajská soutěž, aktuální výsledky můžete sledovat na webu Zlínské sálovky

zobrazit foto

21.11.2014, 14:59 | vložil: Petr Koseček

Zlín - Nová soutěž v sálovém fotbale o víkendu startuje v našem regionu. Krajskou ligu bude hrát třináct účastníků od Hané až po Valašsko, přičemž většina přešla do nové soutěže pod hlavičku České federace sálového fotbalu - futsalu (ČFSF) z FIFA futsalu. „Důvodem změny byla nespokojenost s finančními podmínkami a také s organizací soutěže, neviděli jsme pro nás smysl dále zde pokračovat,“ uvedl důvody hlavní organizátor a předseda Zlínského krajského štábu Tomáš Malota.

„Celá soutěž se odehraje v hale v Otrokovicích, kde máme nastavenou výbornou spolupráci s místopředsedou ČFSF panem Vitáskem a budeme zde chtít odehrát i zlínské finále Českého poháru,“ doplnil Malota.

Převážná část celků včetně vítězného klubu Internazionale Otrokovice hrála Krajský přebor ve FIFA futsalu. Kolik týmu z této soutěže nakonec bude hrát v nové krajské lize sálového fotbalu?

Internazionale Otrokovice, ASC Bohuslavice, Vokno Kroměříž, Bure Hulín, SK Baťov, Lihovar Kojetín, Oldstars Kroměříž. Ostatní týmy jsou nově vzniklé či z jiných soutěží na Zlínsku.

V soutěži registrujeme i týmy s bohatou sálovkářskou minulostí, jako je VOKNO Kroměříž nebo SK Jerevan Slavičín, bude zde působit i rezerva Zlína. Co očekáváte od těchto celků?

Především to, že budou předvádět nejlepší hru a budou atakovat nejvyšší pozice. Ale po zkušenostech z minulých ročníků futsalu budou chtít hrát určitě na špici i týmy Internazionale a Oldstarsu Kroměříž s Lihovarem Kojetín. Myslím, že se máme na co těšit, můžeme se dočkat ještě hodně překvapení.

Nové webové stránky Zlínského sálového fotbalu - futsalu jsou zde,

Martin Břenek, vedoucí sportovní redakce

VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.
Zlínský deník

(kos, mb)
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: