ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Obě okresní ligy na Budějovicku zahájily nový ročník sálovky

zobrazit foto

24.11.2014, 17:30 | vložil: Petr Koseček

O víkendu proběhly v hlubocké tělocvičně první zápasy okresních lig sálovky. Hned na úvod svedl los proti sobě dva aspiranty na prvenství, obhájce okresního titulu z Lišova tentokrát na Strojírnu nestačil.

Ve druhé lize utrpěl dva debakly dorost Hrdějovic, který tak zaplatil nováčkovskou daň. Vstup naopak do soutěže vyšel dvěma kandidátům na prvenství – Rudolfovu a rezervě Tex-Coloru. V nižší soutěži došlo zároveň i k jedné raritě – poprvé v historii soutěže nebyla na celém turnaji od rozhodčích udělena za prohřešky jediná karta. O víkendu pokračují obě okresní ligy, v sobotu se hraje premiérově v hrdějovické hale /2. OL – začátek 8:00/, následně v neděli Na Sádkách /1. OL – začátek 7:45/.

1. okresní liga
Výsledky 1. turnaje - So 22.11.2014, ZŠ Hluboká:
Lišov – Strojírna Honner 4:6 (1:3)
Branky: O. Mach 3, Fiktus – Lošek, Radouch 2, Šindelář, Maruška
Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6
CH: 8:10
MK: 1:0 (J. Mach)
R: Vaverka, Šimšík

V souboji aspirantů na prvenství se podle očekávání hrála kvalitní sálovka, v níž byli v koncovce úspěšnější hosté.
Strojírna Honner – Doubravice 11:1 (7:0)
Branky: Radouch 4, Staněk 3, Maruška 2, Šindelář, P. Kaše – Škarda
Průběh utkání: 8:0, 8:1, 11:1
CH: 2:3
R: Vaverka, Kovařík
Utkání bylo plně v režii domácího týmu a bylo jen otázkou času, kdy bude výsledek dvouciferný.
Lišov – Netáhla 6:2 (3:1)
Branky: O. Mach 3, Beneš 2, Grech – Chlumecký, Neumann
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2
CH: 7:5
R: Kovařík, Šimšík
První poločas byl herně vyrovnaný, ale hosté selhali v koncovce. Ve druhé půli již došly síly na případný zvrat v utkání.
Doubravice - T. Sviny 1:7 (1:2)
Branky: Fodora – Hanzal, Kolář 3, Bárta
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7
CH: 6:9
ŽK: 0:1 (Němec)
R: Šimšík, Vaverka
Bojovné utkání, v němž domácí fyzicky odpadli po přestávce, čehož soupeř dokonale využil k vysokému vítězství.
Netáhla - Hojná Voda 3:5 (0:5)
Branky: Sobolík, Schneider, Chlumecký – Gauč 3, Němec 2
Průběh utkání: 0:5, 3:5
CH: 4:6
ŽK: 1:0 (Chlumecký)
R: Vaverka, Kovařík
Utkání dvou rozdílných poločasů, domácí zaspali začátek a přes mocný závěrečný finiš to na body nestačilo.
T. Sviny – Izogarant 10:4 (6:4)
Branky: Hanzal, Kolář 3, Bárta 2, Husa, Němec – Stropek, Květoun 2
Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:4, 10:4
CH: 7:2
ŽK: 2:0 (Husa, Bárta)
R: Šimšík, Kovařík
Utkání rozhodly výborné vstupy domácích do obou poločasů, které rozhodly o zasloužené výhře.
Leges - Hojná Voda 14:2 (7:2)
Branky: Bez 6, Kadlec, Winkler 3, Janovský, Kramář – Gauč, Herzog
Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 14:2
CH: 3:8
R: Šimšík, Vaverka
Utkání bohaté na šance i branky, které ale padaly převážně do jedné sítě. I proto se nakonec utkání změnilo v exhibici.
Izogarant – Adamov 4:8 (1:4)
Branky: Borovka, Květoun, Fiala, Bašta – Pexa, Koranda 2, Tušl, D. Nárovec, Čapek, Hajný
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 4:4, 4:8
CH: 3:7
ŽK: 2:0 (Květoun 2)
MK: 1:0 (Květoun)
R: Kovařík, Vaverka
Nováček vstoupil do soutěže zaslouženou výhrou, domácí po celé utkání tahali za kratší konec.
Božolé B – Leges 4:7 (1:5)
Branky: Zavřel 3, Choboda – Winkler 3, Bez 2, Kadlec, Janovský
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7
CH: 9:7
ŽK: 0:1 (Kramář)
R: Šimšík, Kovařík
Hostům se povedl úvod zápasu, z něhož těžili v dalším vyrovnaném průběhu utkání.
Adamov - Božolé B 3:5 (1:3)
Branky: D. Nárovec 2, Pumpr – Klíma 3, Novotný, Choboda
Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5
CH: 4:8
ŽK: 0:1 (Novotný)
R: Šimšík, Vaverka
Domácí mohou žehrat na tristní koncovku, která je odsoudila i přes převahu v poli k prohře, hosté spoléhali na brejkové situace.


Tabulka po 1. turnaji:
1. Leges 2 2 – 0 – 0 21:6 6
2. Strojírna 2 2 – 0 – 0 17:5 6
3. T. Sviny 2 2 – 0 – 0 17:5 6
4. Adamov 2 1 – 0 – 1 11:9 3
5. Lišov 2 1 – 0 – 1 10:8 3
6. Božolé 2 1 – 0 – 1 9:10 3
7. Hojná Voda 2 1 – 0 – 1 7:17 3
8. Netáhla 2 0 – 0 – 2 5:11 0
9. Izogarant 2 0 – 0 – 2 8:18 0
10. Doubravice 2 0 – 0 – 2 2:18 0


Soutěž slušnosti po 1. turnaji:
1. Doubravice 9
2. Adamov 12
3. Strojírna 13
4. Netáhla 14
5. Hojná Voda 14
6. Leges 15
7. Božolé 22
8. Izogarant 30
9. T. Sviny 31
10. Lišov 35


Tabulka střelců po 1. turnaji:
1. Bez Michal (Leges) 8
2. Radouch David (Strojírna) 6
3. Mach Ota (Lišov) 6
4. Winkler Lukáš (Leges) 6
5. Kolář Ondřej (T. Sviny) 6
6. Hanzal Michal (T. Sviny) 6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. okresní liga
Výsledky 1. turnaje /volno Archeus/ - Ne 23.11.2014, ZŠ Hluboká
Demolice B - Orth-Med B 3:17 (0:7)
Branky: Vařák st. 2, Kropík – Alenka 6, Pešula 4, Vojč, Sahan, V. Podlešák 2, Dvořák
Průběh utkání: 0:15, 1:15, 1:16, 3:16, 3:17
CH: 1:5
R: Zabilka, Albert
Domácí nastoupili pouze se třemi hráči v poli, což se projevilo na vývoji zápasu a konečném skóre.

Demolice B – Jávři 0:5 kont., domácí se nesešli
Orth-Med B - Černý Bez 2:5 (0:3)
Branky: Alenka 2 – Tyl 2, Radosta, Vaňas, Štumbauer
Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5
CH: 8:9
R: Formánek, Škuthan
Překvapivě velmi vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty, kteří dokázali na rozdíl od soupeře své šance proměnit.
Jávři - Tex-Color B 2:6 (2:1)
Branky: Škarda 2 – Nováček, Bašta 2, Mendlík, Štěpánek
Průběh utkání: 2:0, 2:6
CH: 4:4
R: Albert, Zabilka
Domácí si sice vypracovali dvoubrankové vedení, soupeř ale zkušenou trpělivou hrou vývoj dokonale a zaslouženě obrátil.
Černý Bez – Rudolfov 5:6 (1:3)
Branky: Vaňas 2, Tyl, Mareš, Štumbauer – Zach 3, Vaněček 2, Štochl
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6, 5:6
CH: 7:3
R: Formánek, Škuthan
V divoké přestřelce dokázali hosté i bez hráčů bez střídání dojít k nejtěsnější výhře, kterou v závěrečném tlaku soupeře ubránili.
Tex-Color B – Labužníci 18:3 (6:1)
Branky: Nováček 5, Mendlík, Bašta 4, Reidinger 2, Štěpánek – Šísl 2, Voráček
Průběh utkání: 6:0, 6:1, 9:1, 9:2, 12:2, 12:3, 18:3
CH: 1:1
R: Zabilka, Albert
Přesvědčivé a zasloužené vítězství si v pohodovém utkání hraném bez urputného bránění připsal favorit zápasu.
Rudolfov - Bizoni B 10:3 (3:2)
Branky: Zach 4, Pouzar, Vaněček 3 – Koza, Bauer, Škoda
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3, 10:3
CH: 4:4
R: Škuthan, Formánek
Pohledné utkání s množstvím šancí na obou stranách, hosté v závěru rezignovali a Rudolfov si zápas užíval.
Labužníci – Hrdějovice 11:4 (7:2)
Branky: Koňařík 7, Šísl 2, Houdek, Voráček – Severa 3, Balík
Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:4, 11:4
CH: 4:2
R: Albert, Zabilka
Nováček soutěže se teprve vyrovnával s herními prvky a specifikací sálovky, na zkušenějšího soupeře i z tohoto důvodu nevyzrál.
Bizoni B – Dokov 6:2 (4:1)
Branky: Bauer 2, Koza, O. Hotový, Hornych, Škoda – Trost 2
Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2
CH: 4:5
R: Formánek, Škuthan
Sestoupivší hosté nestačili překvapivě na dalšího nováčka soutěže, tentokráte slavilo zaslouženě úspěch dravé mládí.
Dokov – Hrdějovice 15:1 (7:1)
Branky: Řežáb 5, Rudolf 4, Černý 3, Matoušek 2, Trost – Hůda
Průběh utkání: 2:0, 2:1, 15:1
CH: 1:0
R: Albert, Formánek
Další lekci uštědřil hostům Dokov, jehož hra na rozdíl od soupeře nepostrádala systém.

Tabulka po 1. turnaji:
1. Tex-Color B 2 2 – 0 – 0 24:5 6
2. Rudolfov 2 2 – 0 – 0 16:8 6
3. Orth-Med B 2 1 – 0 – 1 19:8 3
4. Dokov 2 1 – 0 – 1 17:7 3
5. Černý Bez 2 1 – 0 – 1 11:8 3
6. Jávři 2 1 – 0 – 1 7:6 3
7. Bizoni B 2 1 – 0 – 1 9:12 3
8. Labužníci 2 1 – 0 – 1 14:22 3
9. Archeus 0 0 – 0 – 0 0:0 0
10. Demolice B 2 0 – 0 – 2 5:22 0
11. Hrdějovice 2 0 – 0 – 2 5:26 0

Soutěž slušnosti po 1. turnaji:
1. Archeus 0
2. Hrdějovice 2
3. Jávři 4
4. Tex-Color B 5
5. Labužníci 14 5
6. Dokov 6
7. Rudolfov 7
8. Bizoni B 8
9. Orth-Med B 13
10. Černý Bez 16
11. Demolice B 101

Tabulka střelců po 1. turnaji:
1. Alenka Jiří (Orth-Med B) 8
2. Zach Martin (Rudolfov) 7
3. Koňarík Lukáš (Labužníci) 7
4. Nováček Jan (Tex-Color B) 6
5. Bašta Vlastimil (Tex-Color B) 6

Připravil: Luboš Zabilka




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: