ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Již všechna mužstva 1. Autocentrum Jílové ligy bodovala

zobrazit foto

24.11.2014, 17:33 | vložil: Petr Koseček

Netradičně v neděli 23.11.2014 odehráli sálovkáři 3. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy na tradičním místě a to v libouchecké sportovní hale.
Po tomto kole je již jen jeden tým, který v této sezóně ještě neprohrál – Turbo Děčín „B“. Tentokrát se radovalo z plného bodového zisku ze tří odehraných utkání a upevnilo si tak vedoucí pozici.

Se stejnou bilancí a tedy i s úsměvem na rtu po dobře odvedené práci odjížděli z Libouchce hráči Sokola Bělá, kteří se vyhoupli z osmého na šesté místo ligové tabulky. Poprvé v tomto ročníku okusili hořkost porážky sálovkáři JK Trans Varnsdorf „B“, v ostatních dvou zápasech pohodlně zvítězili a drží stříbrný stupínek. Dvě výhry a jedna prohra stačila k udržení své pozice i Autocentru Jílové „B“ a to té sedmé.

Další dvojice mužstev měla na programu pouze dva duely, ve kterých se jednou radovala z výhry a jednou z palubovky odcházela poražena. Děčín – Notě i Lesní bezpečnosti Šluknov to rovněž stačilo k udržení umístění z minulého kola, tedy čtvrtému resp. pátému místu.

SK Dumbo Děčín tentokrát ve třech utkáních vybojovalo tři body za jedno vítězství, přesto stále drží bronz. Poprvé v sezóně se radovali z výhry hráči Hezounů Děčín „A“, pro které to byly i první body v sezóně. V dalších dvou mačích na své soupeře nestačili. První bod v tomto ročníku si připsali i hráči Las Žlebas Děčín a Tullamore Dew Děčín za remízu ve vzájemném souboji. A tak již v ligové tabulce není mužstvo s nelichotivou nulou v kolonce bodů.
Tentokrát se nedařilo Transcu Bohemia Děčín, jež ve dvou utkáních nebodovalo a kleslo ze šesté pozice na osmou.

Mužem kola byl po zásluze zvolen David Vepřovský z Děčín – Nota a ostrými nejlépe střílel Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf „B“, který se do černého trefil hned pětkrát.


Všechna utkání spolehlivě řídili J. Oborník, J. Prinz, Z. Mráz a J. Habada. Následující kolo se odehraje v sobotu 13.12.2014 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: