VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality

Ve Zlíně hodnotí úspěšný vstup B týmu do Krajské ligy

24.11.2014, 18:03 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 22.11.2014 se naplno rozběhla krajská liga Zlín. A naše Béčko se rozjelo hned od začátku jak dobře namazaný stroj a urvalo v 1.turnaji plný počet bodů. V prvním zápase se utkalo s týmem LA Bartec a od začátku nic nenasvědčovalo tomu, že bychom zápas měli prohrát. V poločase jsme vedli 3:1.

Jenže do 2.poločasu jsme nastoupili ukolébáni výsledkem a brzy jsme byli potrestáni 2 brankami a začali se strachovat o výsledek. Naštěstí se ale ukázala síla naší čtverky „mladých pušek“ s věkovým průměrem 19.5 roku, kdy 2 minuty před koncem se přes obranu prosadil Zapletal, vystřelil a golman jen stěží jeho ránu vyrazil před sebe. A pro nováčka Luboše Zapletala už nebyl žádný problém uklidit míč do poloprázné branky. Poté už jsme si vedení pohlídali a 1.vítězství bylo na světě.

Premiérový mistrovský zápas SMR PLUS Zlín B v krajské lize skončil vítězstvím! O góly se podělili obě čtverky rovným dílem.

SMR PLUS Zlín B - LA Bartec 4:3 (3:1)
G: Hruška M., Kostka, Haloda, Janík.

Sestava: Zelík - Křepelka, Valkovič, Kostka, Haloda - Hruška M., Hruška L., Zapletal, Janík

V 2.zápase nás ale čekal těžší soupeř ze Slavičína, který přijel se sestavou, ve které bylo spousty hráčů ze zkušenostmi z celostátní ligy. A hned od začátku nás zatlačil do naší šestky a my nevěděli, kam dřív skočit. Jenže z ničeho nic udělala obrana Jerevanu obrovskou chybu na půli hřiště, které využil hbitý Halca, který sebral míč a šel sám na golmana. A bylo vymalováno. 1:0 pro nás. A od této chvíle se karta zápasu obrátila, my jsme si začali hrát svou hru a soupeř byl bezradný. Navíc se našemu golmanovi Ádovi povedl tak parádní odkop od brány, že přistál přímo na noze zapomenutému Halcovi na útočné šestce a bylo opět vymalováno. 2:0. V dalším průběhu zápasu už naše obrana pracovala spolehlivě, soupeře k ničemu nepustila, Zapletal přidal své první 2 zásahy do černého a mohli jsme jít slavit úspěšný start do nové sezóny.

SMR PLUS Zlín B – Jerevan Slavičín 4:0 (2:0)
góly: Haloda 2, Zapletal 2

Sestava: Zelík – Křepelka, Valkovič, Kostka, Haloda – Hruška M., Hruška L., Zapletal, Janík