Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY FUTSAL LIGA začala prvními zápasy

25.11.2014, 15:05 | vložil: Petr Koseček

Dlouho očekávaná sezona začala. JS AGENCY FUTSAL LIGA se rozehrála dopoledne ve SH Na Sádkách v Č.Budějovicích, druhá polovina zápasů se hraje odpoledne v Prachaticích. Přinášíme výsledky a stručné hodnocení delegáta.

TEX COLOR Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 3:5 (2:2)

Utkání se hrálo ve svižném tempu s řadou pohledných akcí. Vynikající výkony obou brankářů zabránily tomu, že duel neskončil s vyšším počtem vstřelených branek. Po poločasové remíze zajistil vítězství hostů střelec utkání Kovačičin.

ZSO Hluboká nad Vltavou - ORTH-MED Č.Budějovice 1:3 (1:0)

Hosté se po úvodní brance domácích, nemohli dostat do zápasu. Po neproměnění několika slibných brankových příležitostí, zahodili i šanci na vyrovnání, když v poslední minutě první půle neskórovali z 9 m kopu. Ve druhém poločase se hosté prosadili trpělivou nátlakovou hrou a vítězství strhli na svoji stranu.

TEX COLOR Č.Budějovice - ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice 11:11 (5:7)

Průběh dramatického utkání byl jako na houpačce. V úvodu vedli domácí, když v závěru poločasu zase prohrávali o dvě branky. Divoká přestřelka pokračovala i ve druhém dějství, ve kterém domácí prohrávali, ale dvě minuty před koncem strhli vedení
ve svůj prospěch. Branka hostů v poslední minutě rozhodla o dělbě bodů pro oba týmy.

ZSO Hluboká nad Vltavou -ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice 6:4 (3:2)

Domácí v tomto duelu hráli zodpovědně v obraně a začali se prosazovat i střelecky. Od začátku si vypracovali náskok, který nedovolili soupeři srovnat a získali tak první tři body.

V Prachaticích se dohrálo první dvoukolo JS AGENCY FUTSAL LIGY. Na pořadu byli čtyři utkání. Velký favorit soutěže TK Rumpál, nezaváhal a s chutí si zastřílel, kdy soupeřům nadělil dvouciferné výsledky. Zde jsou výsledky a stručný komentář delegáta.

SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 2:6 (1:0)

Na začátek sezóny to bylo pohledné utkání se šancemi na obou stranách. STRABAG DEMOLICE vedl už 2:0 a mysleli si že mají vítězství na dosah. Jenže pak Zedek dvěma hrubými chybami během 30 vteřin, které znamenaly srovnání stavu na 2:2, rozhodil herní pohodu svých spoluhráčů, čehož Bizoni využili a v rychlém sledu přidali další branky a tak se z vítězství radovali oni.

TK RUMPÁL Prachatice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice 12:4 (5:2)

Rumpál již od začátku šel za svým cílem a jednoznačně potvrzoval roli favorita. Strabag Demolice špatně bránil a tak to pro diváky bylo z pohledu branek zajímavé utkání. Zajímavostí určitě bylo že Šicner vstřelil 9 branek!

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FK BIZONI České Budějovice 8:4 (3:1)

Jelimani kvalitně doplnili kádr a ovládli začátek utkání a když je při tlaku Bizinů podržel brankář Vaculka , tak zdárně dotáhli zaslouženě své první utkání do vítězného konce.

TK RUMPÁL Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 10:5 (4:2)

Začátek utkání byl překvapivě vyrovnaný, kdy Jelimani potvrzovali zkvalitnění kádru. Rumpál ale postupně získával převahu a když proměňoval i své šance, tak si došel pro své druhé vítězství.