ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Druhými turnaji pokračovaly o víkendu obě okresní ligy sálovky na Budějovicku, nováček zdolal přeborníka, duelu Jávrů s Archeusem kralovali brankáři

zobrazit foto

1.12.2014, 15:50 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se premiérově představila 2. liga v hrdějovické hale, nedělní 1. liga se hrála v hale Na Sádkách. Nováček z Adamova překvapivě obral o body loňského vítěze 1. okresní ligy, plný bodový zisk si připsala Strojírna Honner a také Leges, který se v obou zápasech na výhry pořádně nadřel a přálo mu i štěstí. Ve 2. okresní lize byl netradiční výsledek v souboji Archeusu a Jávrů, který skončil po čtyřiceti minutách hry bez branek.

Dorost Hrdějovic si opět odvezl dvouciferné příděly a zůstává nadále na dně tabulky. V neděli 7. prosince se hrají tentokráte pouze základní skupiny okresního poháru v tělocvičně ZŠ Hluboká /8:00/.


Výsledky 2. turnaje - Ne 30.11.2014, Na Sádkách:

T. Sviny – Lišov 3:4 (1:1)
Branky: Kolář, Hanzal, Husa – Fiktus, O. Mach, Červenka, Grech
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4
CH: 6:5
R: Zabilka, Formánek
Velmi vyrovnané utkání dvou týmů aspirujících na přední příčky. Hosté měli více štěstí v koncovce a rozhodli brankou v závěru utkání.
Lišov – Adamov 6:8 (2:4)
Branky: Fiktus, O. Mach 2, Červenka, Grech – T. Nárovec 3, Pexa 2, Čapek, D. Nárovec, Adámek
Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6, 3:6, 3:7, 5:7, 5:8, 6:8
CH: 3:6
R: Formánek, Škuthan
Hosté vyhráli zaslouženě, když především těžili z chyb soupeře. V závěru sice domácí dotahovali, ale víc než na korekci skóre to nestačilo.
Strojírna Honner – T. Sviny 7:5 (4:1)
Branky: Radouch 3, O. Kaše 2, Lávička, Maruška – Bahenský, Hanzal 2, Němec
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4, 7:4, 7:5
CH: 7:4
ŽK: 1:2 (P. Kaše – Kolář, Husa)
R: Zabilka, Škuthan
Domácí v oslabené sestavě vyhráli v kvalitním utkání nad nepříjemným soupeřem, i když v závěru se museli o výsledek obávat. Herně vyčníval nad všemi David Radouch.
Adamov – Doubravice 10:2 (1:2)
Branky: J. Hric, Hajný, Pexa, Adámek 2, Čapek, T. Nárovec – Holzer, Šíma
Průběh utkání: 1:0, 1:2, 10:2
CH: 4:4
R: Zabilka, Škuthan
Hosté dlouho drželi naději na bodový zisk, ale ve druhé půli po rychle inkasovaných brankách rezignovali a utržili naprosto zbytečný debakl.
Strojírna Honner – Netáhla 9:5 (5:3)
Branky: Radouch 5, Maruška 2, O. Kaše, Lávička – Kuna ml., Chlumecký 2, Čondl
Průběh utkání: 1:1, 1:1, 4:1, 4:3, 8:3, 8:5, 9:5
CH: 3:2
ŽK: 1:0 (Radouch)
R: Zabilka, Škuthan
Hosté taktickou hrou se zaměřením na brejky dlouho drželi s favoritem krok, který brankově odskočil ve druhé půli.
Doubravice – Leges 7:8 (3:3)
Branky: Kolář, Šíma 3, Vazač – Kadlec, Winkler 3, Bez, Jeřábek
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6, 5:6, 5:7, 7:7, 7:8
CH: 7:4
ŽK: 2:0 (Vaniš, Vazač)
R: Novotný, Formánek
Hosté byli po závěrečném hvizdu šťastnějším týmem, vyrovnanému utkání by spíše slušela v konečném účtování remíza.
Netáhla – Božolé B 5:6 (1:3)
Branky: Dvořák 2, Vajo, Kuna st., Neumann – Adam, Novotný, Zavřel 2
Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 5:5, 5:6
CH: 6:6
R: Škuthan, Formánek
Domácí po celé utkání tahali za kratší konec, a když dokázali přeci jen vyrovnat, soupeř odpověděl rozhodující brankou v poslední minutě.
Leges – Izogarant 8:6 (4:5)
Branky: Kadlec 4, Winkler, Jeřábek 2 – Bašta 3, Stropek 2, Borovka
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 6:5, 6:6, 8:6
CH: 3:2
R: Formánek, Novotný
Utkání zkušených celků bylo svázáno taktickou oboustrannou hrou se šťastnějším koncem pro domácí.
Hojná Voda – Božolé B 9:2 (2:1)
Branky: Bašta 3, Rácik, Němec 2, Dunaj, Gauč – Adam, Choboda
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 9:2
CH: 9:4
R: Škuthan, Formánek
Hosté odolávali pouze prvních dvacet minut, na další průběh jim už nezbyly síly a domácí toto dokázali trestat brankami.
Izogarant – Hojná Voda 4:9 (3:4)
Branky: Stropek, Bašta 2 – Socher, Bašta, Dunaj, Stanka 2, Bušta
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:6, 4:6, 4:9
CH: 4:8
R: Novotný, Škuthan
Hosté šli po předchozím bodovém úspěchu do utkání sebevědomě a produktivní sálovku uplatňovali i v posledním utkání dne.


Tabulka po 2. turnaji:

1. Leges 4 – 0 – 0 37:19 12
2. Strojírna Honner 4 – 0 – 0 33:15 12
3. Adamov 3 – 0 – 1 29:17 9
4. Hojná Voda 3 – 0 – 1 25:23 9
5. T. Sviny 2 – 0 – 2 25:16 6
6. Lišov 2 – 0 – 2 20:19 6
7. Božolé B 2 – 0 – 2 17:24 6
8. Netáhla 0 – 0 – 4 15:26 0
9. Izogarant 0 – 0 – 4 18:35 0
10. Doubravice 0 – 0 – 4 11:36 0


Soutěž slušnosti po 2. turnaji:

1. Adamov 21
2. Leges 22
3. Netáhla 22
4. Doubravice 30
5. Hojná Voda 31
6. Božolé 32
7. Strojírna Honner 33
8. Izogarant 41
9. Lišov 43
10. T. Sviny 51


Tabulka střelců po 2. turnaji:

1. Radouch David (Strojírna) 14
2. Kadlec Miroslav (Leges) 11
3. Winkler Lukáš (Leges) 11
4. Hanzal Michal (T. Sviny) 9
5. Mach Ota (Lišov) 9
6. Bez Michal (Leges) 9
7. Kolář Ondřej (T. Sviny) 7




Výsledky 2. turnaje /volno Černý Bez/ - So 29.11.2014, Hrdějovice

Hrdějovice – Bizoni B 7:14 (4:7)
Branky: Severa, Filípek 3, Dušek – Koza 5, Škoda, F. Mertl 4, Gondek
Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:11, 5:11, 5:12, 6:12, 6:13, 7:13, 7:14
CH: 4:3
ŽK: 0:1 (F. Mertl)
R: Vaverka, Albert
Domácí drželi krok s favoritem skoro celý první poločas, utekl jim však závěr prvního dějství a ve druhém jim již došly fyzické i morální síly.
Bizoni B – Tex-Color B 6:4 (4:1)
Branky: Koza 3, F. Mertl 2, Škoda – Štěpánek, Tupý, Benkovský, Bašta
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4
CH: 5:5
R: Šimšík, Novotný
Vyrovnané utkání rozhodlo více vyprodukovaných chyb na straně hostů, domácí vyhráli zaslouženě i díky větší úspěšnosti v proměňování šancí.
Hrdějovice – Jávři 4:10 (3:4)
Branky: Severa 2, Pražský, Filípek – Škarda 5, Zimandl 3, Gregor 2
Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:10
CH: 3:5
R: Šimšík, Vaverka
Domácí zopakovali průběh z předchozího utkání, na zvýšené tempo soupeře nedokázali po přestávce reagovat.
Tex-Color B – Rudolfov 13:3 (5:2)
Branky: Mendlík 4, Benkovský 3, Horák 2, Štěpánek, Tupý, Nekvinda, Bašta – Bohinský 3
Průběh utkání: 2:0, 2:2, 8:2, 8:3, 13:3
CH: 2:0
R: Albert, Novotný
Hosté pouze se třemi hráči v poli se zaměřili pouze na urputné bránění s cílem co nejméně inkasovat.
Jávři – Archeus 0:0
CH: 6:8
ŽK: 1:1 (Šilha – Pacholík)
R: Šimšík, Albert
Na netradičním skóre v sálovce se podělili velkou měrou oba brankáři, kvalitnímu utkání tak chyběly pouze vstřelené branky.
Rudolfov – Demolice B 5:0 kont., hosté se nesešli
Archeus – Dokov 3:2 (2:0)
Branky: Pacholík 2, Trs – Dvořák, Weinreb
Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2
CH: 4:6
ŽK: 1:0 (Klement)
R: Vaverka, Albert
Utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Hosté pouze dotahovali, na poslední branku soupeře však již nezbyl čas reagovat.
Demolice B – Labužníci  0:5 kont., domácí se nesešli
Dokov – Orth-Med B 8:3 (4:1)
Branky: Řežáb 3, Matoušek 2, Dvořák, Rudolf, Trost – Bobek 2, Vojč
Průběh utkání: 1:1, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 8:3
CH: 5:7
ŽK: 1:2 (Řežáb – Bobek, Pečený)
R: Novotný, Vaverka
Palubovku opanovalo domácí mužstvo, které si připsalo zasloužené tři body.
Orth-Med B – Labužníci 7:7 (2:5)
Branky: Sahan, Bobek, Dvořák 2, Vojč – Dvřák, Proskočil, Koňarík 2, Janeček
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:7, 7:7
CH: 5:8
ŽK: 1:0 (Pečený)
R: Albert, Novotný
Domácí ani ve svém druhém utkání herně nepřesvědčili a byli nakonec rádi za závěrečné vyrovnání.



Tabulka po 2. turnaji:

1. Tex-Color B 3 – 0 – 1 41:14 9
2. Bizoni B 3 – 0 – 1 29:23 9
3. Rudolfov 3 – 0 – 1 24:21 9
4. Jávři 2 – 1 – 1 17:10 7
5. Labužníci 2 – 1 – 1 26:29 7
6. Dokov 2 – 0 – 2 27:13 6
7. Orth-Med B 1 – 1 – 2 29:23 4
8. Archeus 1 – 1 – 0 3:2 4
9. Černý Bez 1 – 0 – 1 11:8 3
10. Demolice B 0 – 0 – 4 5:32 0
11. Hrdějovice 0 – 0 – 4 16:50 0


Soutěž slušnosti po 2. turnaji:

1. Rudolfov 7
2. Hrdějovice 9
3. Tex-Color B 12
4. Labužníci 13
5. Černý Bez 16
6. Jávři 20
7. Bizoni B 21
8. Dokov 22
9. Archeus 22
10. Orth-Med B 40
11. Demolice B 301


Tabulka střelců po 2. turnaji:

1. Koza Martin (Bizoni B) 10
2. Mendlík David (Tex-Color B) 9
3. Koňarík Lukáš (Labužníci) 9
4. Alenka Jiří (Orth-Med B) 8
5. Bašta Vlastimil (Tex-Color B) 8
6. Severa Marek (Hrdějovice) 8
7. Řežáb Radek (Dokov) 8

Připravil: Luboš Zabilka




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: