ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

ZŠ Dr. M. Tyrše vítězem žákovského turnaje

zobrazit foto

6.12.2014, 09:18 | vložil: Petr Koseček

Pátek 5.12.2014 nebyl jen ve znamení Mikulášů, andělů a čertů, ale i žákovského turnaje v sálové kopané „O pohár firmy DeCe Computers Děčín“, který pořádal Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje společně se Základní školou Kosmonautů Děčín 27 – Březiny. Turnaj se konal ve sportovní hale v Křešicích a zúčastnili se ho žáci čtvrtých a pátých tříd základních škol Benešov nad Ploučnicí, Boletice, Želenice, Dr. M. Tyrše, Kamenická, Ludvíkovice a pořádající Březiny.

Hrálo se systémem každý s každým, takže k vidění bylo 21 zápasů, ve kterých byly k vidění skvělé individuální výkony, týmové souhry, vynikající zákroky brankářů a mnoho krásných branek. Dle před turnajových prognóz si místa na stupních vítězů vydobyla mužstva ZŠ Benešov nad Ploučnicí, která získala bronz, ZŠ Kamenická, jež si zajistila stříbro, a celkovým vítězem se stala ZŠ Dr. M. Tyrše. Zde se musíme všem zúčastněným omluvit!

Přímo na turnaji byla chybně vyhlášena za vítěze ZŠ Kamenická, ale jelikož mužstva na prvních dvou místech měla stejný bodový zisk, měl rozhodnout o vítězi vzájemný zápas, který vyhrála ZŠ Dr. M. Tyrše v poměru 1:0. Přímo na turnaji bylo bráno v potaz celkové skóre, které měla lepší ZŠ Kamenická, ale toto kritérium mělo přijít na řadu až v případě, že by vzájemný zápas skončil remízou. Proto se ještě jednou omlouváme a uvádíme na pravou míru celkové pořadí: 1. ZŠ Dr. M. Tyrše, 2. ZŠ Kamenická, 3. ZŠ Benešov nad Ploučnicí, 4. ZŠ Želenice, 5. ZŠ Boletice, 6. ZŠ Březiny, 7. ZŠ Ludvíkovice.

Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Radek Heinzel ze ZŠ Benešov nad Ploučnicí, nejlepším hráčem se stal Matyáš Lána ze ZŠ Kamenická a nejlepším střelcem se stal jeho týmový kolega Matyáš Abtrachimov.

Všechna utkání s přehledem řídili J. Prinz a Z. Mráz. Závěrem by chtěl Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje poděkovat firmě DeCe COMPUTERS, která poskytla krásné poháry pro první čtyři celky, medaile pro první tři mužstva a ceny pro individuální ocenění. V neposlední řadě chce Krajský štáb poděkovat ředitelce ZŠ a MŠ Děčín XXVII, Kosmonautů 177 (Březiny) paní Mgr. Věře Floriánové za významnou pomoc při zorganizování celého turnaje. A ještě jednou přijměte naší omluvu za chybné vyhlášení výsledků.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: