ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK Jílové nasadilo ve veteránské lize na Ústecku k trháku

zobrazit foto

13.12.2014, 08:41 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 6.12.2014 hostila libouchecká sportovní hala již čtvrté kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje. Na palubovce se odehrávala zajímavá podívaná s mnohdy překvapivými zvraty a výsledky, např. JK Trans Varnsdorf vedl 2:0 ještě necelou minutu a půl před koncem utkání s SK Jílové, aby nakonec ze hřiště odešel poražen 2:3. Zajímavostí tohoto turnaje je to, že výsledky jednotlivých mužstev vůbec nezamíchali pořadím a všechny týmy si drží své pozice vybojované v předchozích kolech.

Zřejmě rozhodující krok k obhajobě veteránského titulu udělalo SK Jílové, jež odehrálo čtyři zápasy a všechny vítězně. Na druhý Varnsdorf má již dvanácti bodový náskok.

Výbornou formu předvedli i SK Rafani Děčín, kteří byli rovněž stoprocentní, ale na programu měli pouze tři mače. Devět bodů výrazně přiblížilo Rafany k vedoucí čtveřici. Sokol Bělá byl se svým vystoupení taktéž spokojen, když vybojoval sedm bodů za dvě výhry, remízu a prohru. Sokol se zase přibližuje třetí Notě-Slovance.

Získané čtyři body na turnaji se stávají „evergreenem“ pro veterány Old Stars Ludvíkovice, těm se nedaří tuto bodovou hranici prorazit a již třetí turnaj po sobě si bodové konto rozmnožují právě jen o ty čtyři bodíky. Tentokrát i Nota-Slovanka Děčín si rozšířila účet stejně jako Ludvíkovičtí.

Posledním týmem, který se v tomto kole radoval z výhry, je Rozbuška Boletice. Ta jednou zvítězila a třikrát prohrála. Tenis Proboštov si připsal jeden bod za remízu. V ostatních utkáních ze hřiště odešel poražen.

Hrubě se nevydařil turnaj JK Trans Varnsdorfu, který vůbec nebodoval a jako největší soupeř Jílového tomuto hodně usnadnil navýšení náskoku v čele tabulky.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Marek z SK Rafani Děčín a poprvé v sezóně je nejlepším střelcem turnaje někdo jiný než Václav Fišer a to Filip Tauchman ze Sokola Bělá za pět přesných zásahů.

Všechna utkání s přehledem odřídili rozhodčí D. Uher, V. Sejk a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 24.1.2015 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: