ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

JK Trans Varnsdorf půlmistrem 1. Autocentrum Jílové ligy

zobrazit foto

15.12.2014, 14:42 | vložil: Petr Koseček

První polovinu soutěže mají již za sebou sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy, kteří své čtvrté kolo odehráli v libouchecké sportovní hale v sobotu 13.12.2014.

Půlmistrem se stala rezerva JK Trans Varnsdorfu, která ve svých dnou naplánovaných utkáních nezaváhala a dokráčela si k šesti bodům. Se stejnou bilancí odjížděla z Libouchce i Lesní bezpečnost Šluknov, což jí pomohlo k posunu na bronzovou příčku. Třetím stoprocentním týmem v tomto kole byl Sokol Bělá. Ten se vyhoupl těsně pod stupně vítězů na čtvrtou pozici.

SK Dumbo Děčín mělo na programu pouze jeden zápas, v němž připravilo o letošní neporazitelnost „Béčko“ Turba a je po polovině soutěže páté.
Trio mužstev ve svých dvou odehraných utkáních se jednou radovala z výhry a jednou odešla ze hřiště se sklopenou hlavou po prohře. Zatímco Děčín – Nota po zisku tří bodů klesla ze čtvrtého na šesté místo, Las Žlebas Děčín a Tullamore Dew Děčín se o jednu příčku posunuli výše na devátou resp. desátou pozici.
Jak již bylo zmíněno, Turbo Děčín „B“ svůj jediný mač poprvé v sezóně prohrálo a tak muselo přepustit vedení Varnsdorfu a je tedy druhé.

Kaňkou tohoto kola byla neúčast hráčů Transco Bohemia Děčín, proto byla jejich utkání kontumována ve prospěch soupeřů. Určitě se zatím nedaří Autocentru Jílové „B“ podle vlastních představ. I tento turnaj byl z jeho pohledu nepovedený, jelikož oba zápasy prohrálo. Přesto stále drží sedmou pozici.
I Hezouni Děčín „A“ odjeli z Libouchce bez bodu a tak se propadli na konec ligového pelotonu.

Mužem kola byl tentokrát zvolen Milan Čech ml. ze Sokola Bělá, který byl společně s Miroslavem Kučerou z JK Trans Varnsdorf „B“ i nejlepším střelcem za čtyři vstřelené branky.

Všechna utkání s přehledem sobě vlastním řídili rozhodčí M. Bouma, J. Habada a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 17.1.2015 v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: