Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Jihočeská futsalová liga nabídla svoji další část

16.12.2014, 17:23 | vložil: Petr Koseček

Vimperk - Po týdenní přestávce se tento víkend opět rozjela JS AGENCY FUTSAL LIGA. Hraje se 5 a 6 kolo, které je rozdělené na dvě části. Jedna se odehrála dnes dopoledne ve Vimperku a druhá bude začínat v 16:00 hod v Č.Budějovicích ve SH Na Sádkách. Ve Vimperku to byl i boj o průběžné první místo v tabulce, když na sebe narazili dosud vedoucí mužstva soutěže, velmi vyrovnaný vzájemný zápas mezi Rumpálem a Orth-Medem rozhodla hrubá chyba domácích, která rozhodla o vítězství hostů. Zde je celý dopolední souhrn zápasů a komentář delegáta.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ORTH-MED Č.Budějovice 7:7 (3:3)
Bojovné utkaní s množstvím pěkných akci z obou stran. Závěr utkání byl velmi dramatický, domací vedli o 2 branky a pomalu se schylovalo k prvnímu překvapivému výsledku hracího dne, poté ale nedali pokutový kop a hosté vyrovnali v poslední minutě utkaní.

TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice 4:5 (3:3)
Velmi vyrovnané utkání, hosté měli výsledkově po celý zápas navrch a když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, tak rozhodla hrubá chyba domácích v posledních vteřinách hry, po které hosté vstřelili vítěznou branku.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR Č.Budějovice 6:3 (3:1)
Hosté se od začátku soutěže trápí a ani dnes nepřišla změna, do šancí se dostali, ale to nestačilo. V utkaní byli domácí jednoznačně lepším týmem, rychleji kombinovali a hlavně proměňovali šance. Hosté několik vyložených příležitostí neproměnili.

TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 6:5 (1:3)
Domácí špatně začali a po prvnim poločase prohrávali o dvě branky. Po přestávce přidali a během čtyř minut otočili stav na 5:4. Hosté sice vyrovnali, ale domácí tři minuty před koncem z pokutového kopu po faulu brankáře dali vítěznou branku.

Č.Budějovice - Včera odpoledne se dohrávala druhá polovina 5.a 6.kola, která se hrála v Č.Budějovicích ve SH Na Sádkách. Zde jsou výsledky a ke komentářům delegáta se vrátíme podrobněji zítra.

ZSO Hluboká n./Vltavou - SK STRABAG DEMOLICE 2:4 (0:1)
Strabag po celý zápas vedl a po taktické stránce to zvládl na výbornou.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE 5:6 (3:3)
Hosté od prvních minut kupili chybu za chybou a v 11 minutě už to bylo 2:0, po té ale Strabag snížil na 2:1 a do ještě přestávky bylo vyrovnáno. Druhý poločas byl spíš boj než sálovka ale hosté dřeli a tak zasluhou pro ně byl 10 vteřin před koncem vítězný gól.

ZSO Hluboká n./Vltavou - FK BIZONI Č.Budějovice 2:5 (1:2)
Rychle hrané utkání , jak se říká nahoru-dolu s šancemi na obou stranách. Hosté měli lepší střeleckou mušku a vedli už 2:0, ale domácí v posledních vteřinách první půle snížili do šaten na 1:2. Kdyby se hrálo na šance tak ZSO vyhrálo dvouciferným výsledkem, ale brankář Bizonů chytil nemožné a ještě vstřelil branku ze své poloviny.

ŽP Božolé 1987 České Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:3 (2:1)
V prvním poločase hosté neproměnili několik šancí, pak chyboval brankář a prohráli poločas 1:2. Více štěstí pro domácí znamenalo vítězství a zisk tří bodů