Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

V Prachatické futsal lize nezůstal kámen na kameni

17.12.2014, 17:37 | vložil: Petr Koseček

Prachatice – Sálovkáři měli o uplynulém víkendu na programu další dvě kola Prachatické futsal ligy. A o překvapení nebyla nouze.
Obhájce prvenství a dosavadní lídr tabulky Club 111 dvakrát okusil hořkost porážky. Prohrávali i další favorité, a tak se tabulka hodně měnila. Do jejího čela se tak dostal prachatický Strabag. Podívejme se na zápasy očima rozhodčích.

Strabag – 1. FC Chroboly 16:1 (10:0). V prvním poločase se hrálo pouze na jednu branku, kdy domácí Strabag si s chutí zastřílel a poločas tak byl 10:0. Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala a domácí si došli v klidu pro tři body. Branky: Harvalík 5, Žurek a Pasecký 4, Puchinger 2, Kadlec – Homolka.

Zbytiny – 1. FC Chroboly 5:4 (4:3). Naprosto vyrovnané utkání s výsledkem otevřeným až do konce. Zbytinští si vždy vypracovali mírný náskok, Chrobolští na to dokázali odpovědět. V tomto utkání byl nakonec o branku šťastnější celek domácích. Ale musíme vyzdvihnout výkon gólmana P. Starého, který zabránil ještě větší výhře Zbytin. Branky: Sova 2, Kolafa, Mareš a Wéber – Homolka a Hausler 2.

Strabag – Norton 7:1 (2:0). Překvapivě se až do 30. minuty hrálo velmi vyrovnané utkání v rychlém tempu. Strabag v 1. poločase vedl o branku a do půle bohužel hosté vytvořili v obraně hrubku a celek domácích dal na 2:0. Deset minut po přestávce se hrálo stále 2:0, ale poté se hosté sesypali a dostali během pěti minut pět branek a bylo rozhodnuto. Opět brankář hostí Miklas v brance ,,čaroval“. Výsledek byl pro Norton až příliš krutý. Branky: Pasecký 3, Harvalík, Zumr, Nerad a Cais – Wagner.

Zbytiny – Norton 3:5 (1:2). Bojovné a vyrovnané utkání, kdy domácí tahali od začátku za kratší konec. V polovině 2. poločasu se jim povedlo i srovnat, ale hosté v závěru utkání rozhodli o zisku všech tří bodů. Výkon Nortonu roste se sílou soupeře, ale body se do tabulky započítávají tak jako tak. Výkon nic moc, ale body jsou doma. Opět je třeba vyzdvihnout výkon brankáře Miklase, který má lví podíl na dobrých výsledcích svého mužstva. Branky: Vlček 2, Mráz – Wagner, Kneifl, Ostadál, Sedlák a Novotný.

Club 111 – Moucha Team 2:6 (2:5). Překvapivé, ale zasloužené vítězství hostů. Hosté hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do rychlých brejků a výsledek vytáhli až na 5:1. Club 111 zjistil, že mu vítězství do klína samo nespadne, a po výměně brankářů výsledek do poloviny kosmeticky upravili. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a Moucha Team bránil stále zodpovědně svůj náskok. Club 111 začal být nervozní a v útoku byl tentokrát jalový. Moucha Team je určitě dobrým oživením soutěže a nevyzpytatelným pro každého soupeře. Branky: M. Nerad a Janoušek – Zimmermann a Brzobohatý 2, Pešek a Mareš.

Young Boys – Moucha Team 2:5 (2:2). V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas a šance se střídaly na obou stranách. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, ale v koncovce byl produktivnější Moucha Team, který prokázal svou zkušenost a zaslouženě zvítězil. Branky: Boháč a Trojan – Zimmermann 4, Tomáško.

Club 111 – Sokol Lhenice 2:4 (0:2). Očekávaný šlágr kola. Nastoupili proti sobě rovnocenní soupeři, kteří pomýšlejí na na nejvyšší patra soutěže. Club 111 i ve druhém utkání marně hledal recept na vstřelení branky a Lheničtí i díky tomu vedli ve 26. minutě o tři branky. Domácí ale v rozmezí jedné minuty snížili na rozdíl jednoho gólu a čekal se dramatický závěr, ale Lheničtí krátce na to odskočili svému soupeři na dvě branky a tento náskok si už pohlídali. Club 111 byl tento víkend bez bodu. Branky: Lukeš a Janoušek – Suchý 2, Beran a Vostřez.

Young Boys – Sokol Lhenice 2:12 (1:5). V prvním poločase mělo mužstvo Lhenic herní převahu a v poločase vedlo zaslouženě 5:1. Do druhé půle nastoupili Lheničtí ještě s větším tlakem a došli si bez větších problémů pro vítězství. Branky: Boháč a Dejmek – Suchý a Růžička 3, Mrkvička a P. Prenner 2, Mahák a Vostřez.